Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szóval most már a "nemi...

Szóval most már a "nemi identitás" mellé jön a "faji identitás" is? :D

Figyelt kérdés

[link]


Eddig mindig kiemelték a melegek, hogy a bemondásra lehetek bármi az csak a nemekre vonatkozik (nem mintha ettől kisebb hülyeség lenne). De most már úgy tűnik, ennek a határai is tolódnak kifelé :D



2023. okt. 13. 14:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

7. És ebben mi az abszurd vagy a kifigurázás?

Paris Jackson Michael Jackson lánya, miért ne lehetne fekete identitása (jelentsen ez bármit is neki)?

Amúgy meg ezt régen mulattnak hívták, aminek Paris tartja magát, csak máshogy hívja már.

2023. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Én is kérdeztem, hogy attól, hogy genetikailag keverékek vagyunk, miért ne azonosulhatna valaki a magyar nemzeti identitással, de el lettem hordva mindennek. Döntsétek el, hogy a biológia számít, vagy hogy ki minek érzi magát és onnantól legyen következetesség!
2023. okt. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
12; abban mi a következetesség, hogy valaki genderfluidként, tehát egyik nap férfi, másik nap nőként definiálja magát?
2023. okt. 13. 14:46
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

12. Én ilyet soha nem írtam neked. Nem tudom, hogy kikhez beszélsz a személyemben.

Mindenkinek egyéni, hogy mi számít.

Ha más megerősítése vagy jóváhagyása kell, akkor szerezz több önbizalmat inkább.

A boldogsághoz vezető út mások hárpiáskodásának leszarása is.

2023. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#13 hogy nem köteleződik el egy mellett? A folyamatos változás is lehet állandó.
2023. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És természetesen soha nem is láttál semmit, nem hallottál semmit, nem tudsz semmiről. :) Ez esetben én sosem láttam más lmbt kérdést.
2023. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16. Akkor legyen így.
2023. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hisz "nem vagyunk kevert fajuak". :D Te is inkabb menjel el a geptol, ora et labora es ne fajtalankodj itten, mertt feljelentunk a magyar eletmod megsertese miatt!!!
2023. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező Paris nem bemondásra tartja magát feketének, hanem ő ugy hiszi félig tenyleg fekete (az apja elmondasa szerint), csak maga a bőrszíne fehér. Nekem ez azért fura mert mindketten világos barna hajúak es bőrűek a nagyibbik testverevel, 0 fekete vonással. Ha legalább sötét hajuk lenne, vagy nem ennyire vékony szájuk pl akkor elhinném. Mint pl Jennifer Bealsnek kicsit kreolosabb a bőre mert félver, vagy Vin Dieselnek szélesebb orra és fekete göndör haja. A kisebb testvernek pedig szerintem valami arab beütése van.

De azt írta hogy az apja azt mondta hogy ő fekete merthogy ő az apja (tehát nem bőrszínre gondolok), ezért nem kérdőjelezi meg őt.

[link]

2023. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval most már a "nemi identitás" mellé jön a "faji identitás" is?"

Azért, mert egy ember feketének vallja magát, pedig fehérnek néz ki, még nem következik, hogy ebből trend alakulna ki.


Magyarországon meg van egy ténylegesen létező trend, hogy egyesek abban lelik örömüket, hogy gyűlölködést igyekeznek kelteni más honfitársainkkal szemben. Mint például te, amikor a kulcsszók közé helyezted a semmilyen módon nem kapcsolódó pedofíliát.


Én ez utóbbitól sokkal jobban tartok, mert valódi károkat okoz ebben az amúgy is propagandától megosztott országban. Az biztos, hogy egy más magyarok ellen gyűlölködő troll nem lehet igaz hazafi.

2023. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!