Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek ezt irigységből...

Az emberek ezt irigységből teszik?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon felkapott lett Azahriah. Szerintem marha tehetséges a srác, elismerem, hogy amit csinál, az egyszerűem fantasztikus. Én felnőtt nőként beleszerettem egy-két számába, pedig rock zenét szoktam hallgatni.


Facebookon sokszor látom a róla szóló cikkek alatt az "ez meg ki?" kommenteket, illetve azokat, akik sz.rozzák őt ezerrel, de közben fogalmuk sincs róla, hogy milyen a zenéje, vagy hogy milyen intelligens a gyerek, hiszen semmit nem láttak még róla.

Ezek az emberek irigyek más sikerére, vagy mi vezérli őket egy ilyen komment írása közben?

Ha nem érdekli őket a srác, akkor egyáltalán minek kommentelnek? Olyan sok ostoba kommentet lehet olvasni ezek alatt a cikkek alatt, elszomorító.

Nincs azzal semmi baj, ha valakit nem érdekel a gyerek vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be. De ez az értelmetlen, ostoba ócsárolás engem dühít. Ha valakit nem érdekel, csak görgessen tovább, nem? Én pl. nem bírom Dua Lipa zenéjét, mégse bántom minden róla szóló cikk alatt :D Pontosabban sehol se bántom, pláne, hogy nem is szoktam soha kommentelni.


2023. márc. 15. 09:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a baj hogy megdugta a kiscsitrit ott, az igazi zenészek is dugtak már hasonló helyen, és időben, viszont az igazi zenészeknek nem ez az egyetlen produkciója.. és nem ezzel tologatják az ember orra alá őket.
2023. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
#36 azóta is várom azt az egy mondatomat amivel megpróbáltam meggyőzni bárkit is, mint ahogy te állítod :D gondolom várhatok örökké is akár :D
2023. márc. 16. 10:50
 43/51 anonim ***** válasza:
0%

Tulajdonképp indirekt módon az összes hozzászólásodban a kérdésed alatt.


jaj nem érted miért bántják mert annyira jó szerinted satöbbi. erre értette. konkrétan direktben leírva nincs, ez tény, de bárki aki a sorok közt is olvas látja.

2023. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

#43

Úristen ne csináljátok már :D ennyire nem lehettek buták, hogy tényleg nem tudjátok értelmezni amit írok...

2023. márc. 16. 12:28
 45/51 A kérdező kommentje:
Ajánlom figyelmedbe a #40 hozzászólásomat
2023. márc. 16. 12:29
 46/51 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs azzal semmi baj, ha valakit nem érdekel a gyerek vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be. De ez az értelmetlen, ostoba ócsárolás engem dühít. Ha valakit nem érdekel, csak görgessen tovább, nem? Én pl. nem bírom Dua Lipa zenéjét, mégse bántom minden róla szóló cikk alatt :D Pontosabban sehol se bántom, pláne, hogy nem is szoktam soha kommentelni."


Akkor ha az ócsárolás zavar, mi a bajod az "ez meg ki" kommentekkel?:)

2023. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Már semmi :) ha ilyen kommentet látnék, csupán szekunder szégyenérzetem lenne már, semmi egyéb.
2023. márc. 27. 08:12
 48/51 anonim ***** válasza:
70%
Szekunder szégyenérzetünk nekünk van ettől az egész "bazáriah" jelenségtől. :D
2023. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
#48 :D
2023. márc. 27. 14:59
 50/51 anonim ***** válasza:
70%

"Már semmi :) ha ilyen kommentet látnék, csupán szekunder szégyenérzetem lenne már, semmi egyéb."


Tehát akkor mégis lenne bajod velük.

2023. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!