Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek ezt irigységből...

Az emberek ezt irigységből teszik?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon felkapott lett Azahriah. Szerintem marha tehetséges a srác, elismerem, hogy amit csinál, az egyszerűem fantasztikus. Én felnőtt nőként beleszerettem egy-két számába, pedig rock zenét szoktam hallgatni.


Facebookon sokszor látom a róla szóló cikkek alatt az "ez meg ki?" kommenteket, illetve azokat, akik sz.rozzák őt ezerrel, de közben fogalmuk sincs róla, hogy milyen a zenéje, vagy hogy milyen intelligens a gyerek, hiszen semmit nem láttak még róla.

Ezek az emberek irigyek más sikerére, vagy mi vezérli őket egy ilyen komment írása közben?

Ha nem érdekli őket a srác, akkor egyáltalán minek kommentelnek? Olyan sok ostoba kommentet lehet olvasni ezek alatt a cikkek alatt, elszomorító.

Nincs azzal semmi baj, ha valakit nem érdekel a gyerek vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be. De ez az értelmetlen, ostoba ócsárolás engem dühít. Ha valakit nem érdekel, csak görgessen tovább, nem? Én pl. nem bírom Dua Lipa zenéjét, mégse bántom minden róla szóló cikk alatt :D Pontosabban sehol se bántom, pláne, hogy nem is szoktam soha kommentelni.


2023. márc. 15. 09:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
60%
Igen, irigységből teszik, de például én se ismerem annyira a srác számait, mert nem igazán hallgatok rap zenét. Sokan szerintem így fejezik ki a kiváncsiságukat (Kiafhaszomez?!), igaz lehetne kultúráltabban is.
2023. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
89%

Egy dologgal nem árt tisztában lenni ezen a világon:


Bármit is csinálsz és kb bárhogyan, így is lesz olyan aki leszól vagy negatív megjegyzéseket tesz. Most, hogy ez épp irigység vagy rosszindulat azt nem tudom, de szerintem neki ez a kb 1 éve terjengő WC-s affér miatt hozhat sok negatív kritikát.


"vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be."


Ez hol számított valaha is? :D


Az emberek élvezettel szólnak be vagy rúgnak bele a másikba. (sok esetben..)

2023. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
40%
Azaria nem egy csaj?
2023. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Én még Paul Street-ként ismertem meg, sokáig bírtam. Van 1-2 jó száma, azokat szoktam hallgatni is, de ennek ellenére a Wc-s ügye óta annyira már nem bírom. De nem szoktam kommentelgetni, lesz@rom mit csinál.
2023. márc. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Vagy rosszindulatból. Vagy divatból. Vagy trollkodásból. Vagy ellenszenv miatt. Stb.
2023. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
#4 Ez rendben is van. Legalábbis szerintem.
2023. márc. 15. 09:37
 7/51 A kérdező kommentje:

#3 Nem, de szerintem pont az ilyen emberekről szól a kérdésem, mint amilyen te is vagy :D


Elnézést kérek, ha valóban azt hitted, hogy ő egy lány, és őszintén érdekelt a dolog, és elfeledkeztél a google keresőről!

2023. márc. 15. 09:40
 8/51 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, pl. én se tudom, hogy ő kicsoda. Életemben nem hallottam még ezt a nevet.

És nem, nem vagyok irigy. Mire vagy kire is legyek az?


A másik kérdés pedig az, hogy miért foglalkozol azzal, hogy teljesen vadidegen emberek hogyan élik ki magukat a neten? Szabad világban élünk, nem? Addig, amíg törvényt nem sért valaki, és nem azzal másnak, addig azt csinál, amit akar.

2023. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
87%
A stílusa, zenéje elmegy a mai furcsa társadalomban: sokaknak ez kell, nekem "nem gyere be" kategóriás. A személyisége totál ellentmondó önmagával, ezért nem tudom, miért lenne "ez" példa sokaknak.
2023. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

#8 Hú baszki...


"Figyelj, pl. én se tudom, hogy ő kicsoda. Életemben nem hallottam még ezt a nevet.


És nem, nem vagyok irigy. Mire vagy kire is legyek az?"


Írtam bárhol, hogy baj, ha valaki nem tudja, hogy ki ő? Miért hiszed, hogy rád írtam, hogy irigy vagy? Vagy azért vetted magadra a kérdést, mert oda szoktad írni a cikkek alá, hogy "ez ki?"



A másik, meg hogy miért foglalkozom vele? Mert dühítő, és érdekel, az emberek miért teszik, amit tesznek. Ha szabad világban élünk, akkor hagyd kérlek, hogy olyan kérdést tegyek fel ezen az oldalon, amilyet szeretnék :)

2023. márc. 15. 09:46
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!