Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek ezt irigységből...

Az emberek ezt irigységből teszik?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon felkapott lett Azahriah. Szerintem marha tehetséges a srác, elismerem, hogy amit csinál, az egyszerűem fantasztikus. Én felnőtt nőként beleszerettem egy-két számába, pedig rock zenét szoktam hallgatni.


Facebookon sokszor látom a róla szóló cikkek alatt az "ez meg ki?" kommenteket, illetve azokat, akik sz.rozzák őt ezerrel, de közben fogalmuk sincs róla, hogy milyen a zenéje, vagy hogy milyen intelligens a gyerek, hiszen semmit nem láttak még róla.

Ezek az emberek irigyek más sikerére, vagy mi vezérli őket egy ilyen komment írása közben?

Ha nem érdekli őket a srác, akkor egyáltalán minek kommentelnek? Olyan sok ostoba kommentet lehet olvasni ezek alatt a cikkek alatt, elszomorító.

Nincs azzal semmi baj, ha valakit nem érdekel a gyerek vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be. De ez az értelmetlen, ostoba ócsárolás engem dühít. Ha valakit nem érdekel, csak görgessen tovább, nem? Én pl. nem bírom Dua Lipa zenéjét, mégse bántom minden róla szóló cikk alatt :D Pontosabban sehol se bántom, pláne, hogy nem is szoktam soha kommentelni.


2023. márc. 15. 09:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
#17 Abban tökéletesen igazad van, hogy nem kéne ezeket olvasgatnom. Könyveket amúgy szoktam olvasni, de köszi a tippet. Amúgy van életem, férjem, munkám, elvagyok, nyugi :D csak ha görgetem a facebookot elolvasom a kommenteket, de baszki tök igazad van, leszokom róla, mert csak felidegesít a sok buta ember.
2023. márc. 15. 09:59
 22/51 anonim ***** válasza:
89%
Minden, amit hallottam róla, hogy valami budiban kefélt valami libával. Ez alapján az az első kérdésem, ki a frász ez, hogy ez hír legyen.
2023. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

"Miért ne fejezhetné ki valaki, ha nem tetszik neki?"


Na te se értetted meg a kérdésem, hát akkor leírom 26. alkalommal is:

Nem gond ha valakinek nem szimpi. Az a dühítő, ha valaki úgy sz.rozza, hogy nem is tudja ki ő.

2023. márc. 15. 10:01
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj. Az emberek 90% a úgy szarozza a politikát, vagy a gazdasági életet, hogy semmit nem ért belőle. Tök normál dolog ez itthon.
2023. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Jogos. Na mindegy, elengedem ezz a dolgot :D
2023. márc. 15. 10:10
 26/51 anonim válasza:
71%
A lényeg kislányom, hogy te zseni vagy ;)
2023. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim válasza:
16%
Azahriah az nem egy régi magyar cosplayes neve?
2023. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
26%

Én értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Szerintem van benne egy jó adag irigység, de én inkább azt mondanám, hogy az emberek a saját sikertelenségüket vezetik le azzal, hogy ismeretlen embereket/dolgokat sz@roznak, néznek le, belekötnek. Szembejön velük a neten, meglátják, hogy épp európai turnéra készül, ebből tuti sok pénze van, akkor nyomorodjon meg. Az átlag magyar a 200ezer nettójával így gondolkodik. :D Lehet, annak idején ők is sikeresek akartak lenni, de nem jött össze, így egyszerűbb a másikat bántani érte, mint elgondolkodni, vajon ők hol hibázták el.


Személy szerint én csak, mint videóst ismerem, a zenéjét nem hallgattam soha, mert teljesen más stílusban utazok. De ha zenészként is legalább olyan ügyes, mint videósként, akkor megértem, miért tesz szert nagy sikerekre.

2023. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
71%

Akár. Szerintem ezzel a nagyobb baj az, hogy ezt odaírják.


(Pl. én sem tudom, hogy ez ki. Leírtad a nevet, nekem rögtön egy fekete énekesnő jelent meg a szemem előtt, következő mondatban ott van, hogy srác. Nem érdekel annyira, hogy rákeressek, ennyi info elég.)


Szerintem sokkal inkább frusztráció van ebben, mint irigység. Egyrészt az, hogy normális embernek soha nem lesz annyi pénze, mint annak, aki bohóckodik valahol. Másrészt engem speciel influenszereknél szokott felcseszni, hogy mindenki ismer minden jelentéktelen, buta embert, aki youtubera feltölt valamit. És a szavukat szentírásnak veszik.


De soha nem írtam oda sehova, hogy ez ki. Magamban gondoltam, ha valaki élőben beszélt róla, rákérdeztem, kiről van szó, de ha odaírnám minden cikk alá, hogy ki az, aki engem qrvára nem érdekel, az algoritmus annál többet adna be róla.

2023. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

#28 és 29

Köszi az értelmes válaszokat! :)

2023. márc. 15. 12:14
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!