Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek ezt irigységből...

Az emberek ezt irigységből teszik?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon felkapott lett Azahriah. Szerintem marha tehetséges a srác, elismerem, hogy amit csinál, az egyszerűem fantasztikus. Én felnőtt nőként beleszerettem egy-két számába, pedig rock zenét szoktam hallgatni.


Facebookon sokszor látom a róla szóló cikkek alatt az "ez meg ki?" kommenteket, illetve azokat, akik sz.rozzák őt ezerrel, de közben fogalmuk sincs róla, hogy milyen a zenéje, vagy hogy milyen intelligens a gyerek, hiszen semmit nem láttak még róla.

Ezek az emberek irigyek más sikerére, vagy mi vezérli őket egy ilyen komment írása közben?

Ha nem érdekli őket a srác, akkor egyáltalán minek kommentelnek? Olyan sok ostoba kommentet lehet olvasni ezek alatt a cikkek alatt, elszomorító.

Nincs azzal semmi baj, ha valakit nem érdekel a gyerek vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be. De ez az értelmetlen, ostoba ócsárolás engem dühít. Ha valakit nem érdekel, csak görgessen tovább, nem? Én pl. nem bírom Dua Lipa zenéjét, mégse bántom minden róla szóló cikk alatt :D Pontosabban sehol se bántom, pláne, hogy nem is szoktam soha kommentelni.


2023. márc. 15. 09:09
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
#9 Oké, csak nem ezt kérdeztem :D
2023. márc. 15. 09:48
 12/51 NTBS ***** válasza:
100%
Nem, csak nem szimpatikus nekik.
2023. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
#12 Ha valaki ismeri és nem szimpi neki, azzal nincs gond.
2023. márc. 15. 09:52
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az ez meg ki az első reakcióm. Nem ismerem. Nincs tévém, youtubeon meg dokumentumfilmeket nézek vagy hátérzenének chill outokat hallgatok. Híreket néha megnézem, de nem magyarul. Egyszerűen nem hallgatok már ilyen jellegű zenéket. Ettől még nem vagyok irigy.
2023. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
#14 Értem. Oda is szoktad írni a cikkek alá? Ha igen, akkor erre tudnál nekem válaszolni, hogy miért írod oda?
2023. márc. 15. 09:54
 16/51 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert te szerelmes vagy egy majdnem tini srácba, másnak még lehet ellenszenves.
2023. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
91%

#10

"Vagy azért vetted magadra a kérdést, mert oda szoktad írni a cikkek alá, hogy "ez ki?"

Én rég kinőttem már abból, hogy ilyen gyerekesen viselkedjem, kommentelni se szoktam a cikkeket.


A fő kérdésed az volt, hogy "Az emberek ezt irigységből teszik?"

És erre reagáltam azt, amit. Nem feltétlen irigyésgre kell egyből gondolnod, de ezek szerint mivel mindenki magából indul ki elsősorban, ezért lehet, hogy pont te vagy az irigy ember, hisz annyi mindenkire rásütöd, hogy irigy.


"Mert dühítő, és érdekel, , az emberek miért teszik, amit tesznek."

Szóval, te felhúzod magad teljesen vadidegen emberek viselkedésén? :D

Ennyire nincs életedet, hogy tényleg érdekel, hogy sok aluliskolázott hogyan és miket ír a cikkek alá? Tudod, ezek szerint te se vagy jobb tőlük, hisz most te ide a gyk-re kiírtál róluk egy kérdést azzal a szándékkal, hogy jól kibeszéld őket.


Tanulj pszichológusnak, vagy pszichiáternek, ha ennyire érdekel az emberi viselkedés, psziché. De ha nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor találj valami értelmesebb elfoglaltságot, mint azt, hogy kielemzed mások kommentjét, és teljesen feleslegesen felhúzod magad rajta. Miért nem tudod figyelmen kívül hagyni? Miért olvasol egyáltalán kommenteket?

Inkább olvass könyvet, azzal többre mész.

2023. márc. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:

#16 Nem vagyok szerelmes belé, pár számába vagyok, nem tudsz olvasni? :)

Kb 25ször leírtam már, hogy semmibaj azzal, ha valakinek nem szimpi. Komolyan fogyatékos vagy, hogy ezt nem érted?

2023. márc. 15. 09:56
 19/51 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan közösségi oldalam, ahonnan lehetne kommentelni. Szánom azokat, akiknek erre van szüksége. Akar pozitív, akar negatív komment legyen az.
2023. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne fejezhetné ki valaki, ha nem tetszik neki? Ki a fene ez amúgy?
2023. márc. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!