Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az emberek ezt irigységből...

Az emberek ezt irigységből teszik?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon felkapott lett Azahriah. Szerintem marha tehetséges a srác, elismerem, hogy amit csinál, az egyszerűem fantasztikus. Én felnőtt nőként beleszerettem egy-két számába, pedig rock zenét szoktam hallgatni.


Facebookon sokszor látom a róla szóló cikkek alatt az "ez meg ki?" kommenteket, illetve azokat, akik sz.rozzák őt ezerrel, de közben fogalmuk sincs róla, hogy milyen a zenéje, vagy hogy milyen intelligens a gyerek, hiszen semmit nem láttak még róla.

Ezek az emberek irigyek más sikerére, vagy mi vezérli őket egy ilyen komment írása közben?

Ha nem érdekli őket a srác, akkor egyáltalán minek kommentelnek? Olyan sok ostoba kommentet lehet olvasni ezek alatt a cikkek alatt, elszomorító.

Nincs azzal semmi baj, ha valakit nem érdekel a gyerek vagy nem tetszik neki, amit csinál, hiszen mások vagyunk, mindenkinek más jön be. De ez az értelmetlen, ostoba ócsárolás engem dühít. Ha valakit nem érdekel, csak görgessen tovább, nem? Én pl. nem bírom Dua Lipa zenéjét, mégse bántom minden róla szóló cikk alatt :D Pontosabban sehol se bántom, pláne, hogy nem is szoktam soha kommentelni.


2023. márc. 15. 09:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem annyira jó mint amennyire fel van hype -olva.

A kiadót stúdiós számai jók, de élőben koncerten szinte ugyanolyan mint a többi ratyi kis manuel meg byealex rapper szerüség.


Mondom ezt úgy, hogy régóta követem és van pár szám tőle amit szeretek

2023. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 NTBS ***** válasza:
100%
Ő sem túl szerényen beszél, egyébként. Ez is sokaknál kiveri a biztosítékot.
2023. márc. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
35%

Tudod a világ olyan hogy nem csak nyalni lehet.


Ránézek és már irritál a feje.

elég volt annyi belőle ami a bulvárból jött, biztos baromira "tehetséges"


Előítéletes vagyok azt fogják írni sokan, de a rutin meg az évek...

2023. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

#31 egy ilyen véleményt teljesen megértek


#33 egy ilyet nem, mer fogalmad sincs semmiről, csak a feje alapján ítélsz el valakit.

2023. márc. 15. 16:18
 35/51 anonim ***** válasza:
70%

"csak a feje alapján ítélsz el valakit"


Amanda Peet-tel 1 filmet láttam, nem tudok róla semmit a valóságban, de pont azért nem láttam vele filmeket, mert idegesít a feje. Nem hasonlít senkire, akit ismerek. És nem értem saját magamat, hogy miért.

2023. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
69%
Vagy inkább neked nincs, azt állítod felnőtt vagy, holott egy 13 éves szellemi képességeivel próbálod meggyőzni a világot arról hogy a kisszerelmed igenis jó, közben biztosan NEM az.
2023. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
70%

Amúgy annyit Azahriah-ról, hogy nekem nem tetszik a hangja (egy videós streamjében hallottam egy számát), de én amúgy is leginkább instrumentális zenét hallgatok.

A YouTube csatornáját, a Paul Street-et a véleménykifejtős, "Szemetesláda" videókat leszámítva szeretem. Ezt még Ati énekesi karrierjének beindulása előtt kezdtem el követni.

2023. márc. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
#36 Csak egy mondatomat emeld ki, amivel megpróbáltam meggyőzni bárkit is. Pont azt mondom, hogy oké, ha valakinek nem szimpi. Tényleg százszor leírtam már, szóval hagyjuk.
2023. márc. 15. 19:25
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy borzasztóan igénytelen srác megy el kefélni egy szintén nagyon igénytelen csajjal a toi toi vécé mögé. Ahova vécézni se szívesen megy az ember, nemhogy szexelni. Otthon meg várja a barátnője. Ennyit hallottam a srácról, meg hogy utána mosdatta magát. Amúgy fogalmam nem lenne, hogy ki a faxom ez. Videója, zenéje nem érdekel. Nem szoktam kommentelni, de meg tudom érteni, ha sokan nem szeretik.
2023. márc. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
#39 Felpontoztalak. Teljesen korrekt. Az alapján amennyit tudsz róla nem szimpi, viszont legalább nem kommentelgetsz róla és nem zavar a sikere, egyszerűen nem érdekel :)
2023. márc. 16. 07:03
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!