Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A celebeknél miért mennek...

A celebeknél miért mennek tönkre ilyen hamar ezek a hatalmas nagy szerelmek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 26. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak tűnnek , egyrészt nekik is ezt kell kifelé mutatni, másfelől a média még tesz rá egy lapàttal, hogy elolvasd a cikket.
2022. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%

Hatalmas szerelmeket csak a média mutatja be így,meg a közösségi oldalon megy a mozizás,hogy minden szép és jó.

Valójában veszekedések,kiabálások,büdös gatya,lyukas zokni,nem fürdök 4 napig mert én vagyok a szupersztár,ez megy minden kapcsolatban.

2022. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Mert nem igazi a ragyogás... Meg mert két szereplés között elfelejtenek kommunikálni, és elfelejtik azt is, hogyan kell jól szeretni a másikat. Nem marad kapacitásuk türelmesnek lenni/maradni a másikkal. Ráadásul sokuknak vannak különféle mentális problémáik.
2022. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Pár éve valami műsorban láttam Kulcsár Edinát meg Csutit, akkor még friss szerelmesekként éltek együtt.

Edina azt taglalta, hogy ők annyira elválaszthatatlanok, hogy ő a vécén is a szerelmének az ölében ül. Hááát... én nem szeretnék. Pláne látva, mi lett az egészből pár év múlva...

2022. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan hamar mennek tönkre, mint a civileknél, csak azokról nem tudsz.
2022. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudni kene a szakitások fő okait. Megcsalás meg ilyenek?
2022. aug. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu de utálom ezt...


Volt egy kapcsolatom, ami már nagyon a végét járta, erre megláttam egy klipet, amit egy influencer csinált a barátnőjével, akkora szerelem látszódott köztük, hogy csomót sírtam, hogy az én kapcsolatom mekkora szar... Aztán ők is szakítottak hamarosan. Ennyit erről.

2022. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Lehet ez is már szerződésbe van foglalva, hogy ekkoor indul, ekkor zárul, de azért kapnak érte amannyi manikát.
2022. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy színjáték. A szerelem is túl van játszva, meg a szakítás is. Amit képernyőn látsz, az mind eladható-megvehető termék. Az emberi érzelmek is.
2022. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert az csak kirakat.
2022. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!