Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdhetném előlről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetném előlről a szerelmi életem egy hatalmas kudarc után?

Figyelt kérdés

Tudtam, hogy kivel ismerkedem, tudtam, hogy hűtlen, agresszív, mindig csak a saját érdekeit nézi,mégis voltam olyan idióta hogy elkezdtem a kapcsolatunkat komolyan venni.

Rengeteg idő telt el, azt gondoltam, hogy megváltozott a férfi, sajnos őt már csak az élet változtathatja meg.

Összetörte a szívem,bizalmatlan lettem, élő emberrel nem merek kapcsolatba kezdeni, mert rettegek hogy újra át kell élnem a múlt fájó dolgait.

Elérhetettlen férfiakra gondolok mindíg, tudom hogy nem a legjobb dolog, de így nem érhet kudarc, viszont teljesen egyedül vagyok, és ez nem kellemes érzés.

Hogyan kezdhetném újra?

Lesz még olyan férfi az életemben, akiben feltétel nélkül bízhatok?

Aki hasonló cipőben jár, vagy járt mesélne egy picit?


2020. ápr. 12. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad, hogy ő "hűtlen, agresszív, mindig csak a saját érdekeit nézi", mégis az összes férfit hibáztatod. Én tehetek róla, hogy te őt választottad, és nem adtál esélyt senki másnak sem?
2020. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez ilyen tipikus 2000-es évek beli "majd miattam megváltozik a jóképű menőcsávó" sztori.


Akiben te feltétel nélkül megbízhatnál, azt valószínűleg észre se vennéd, vagy "barátnak" jó lenne.


De tegyük fel elég volt neked egy pofon, és benőtt a fejed lágya. Akkor igen találhatsz még olyat.

2020. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 A jelenlegi érzéseimet írtam le, ebből hogy sikerült azt leszűrnöd, hogy Téged hibaztatlak, vagy barki mást?

Félek, de soha nem hibaztatnék olyen embert, aki ártatlan.

2020. ápr. 12. 23:47
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 Sajnos sokkal idősebb a férfi, a 80-as években született.

Ez nem tini szerelem volt, komolyan terveztem vele, csak sajnos nem mindenkivel lehet.

2020. ápr. 12. 23:49
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Évek óta Home office-ban dolgozom, tehát nagyon szűk az ismerettségi kör, emiatt nyilván nem is tudok, az ilyen kaliberű férfiak létezéséről.
2020. ápr. 12. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljes Format C:/S kellene a gondolataidban. Az, hogy "a másikat én meg tudom változtatni", nem lehetséges. Nem minden ember rossz, gonosz.

Fontos lenne az intuícióidra hallgatni, és ha egyből érzed, hogy itt gond van, akkor egyből lezárni a dolgot. Pszichológus nem lenne jó? Vagy önismereti csoport?

A netet bújva is találni olyan cikkeket, ahol az agresszív, rossz indulatú személyek tulajdonságai, ismérvei megvannak, így felkészülhetsz ezen emberek mihamarabbi felismerésére.

Tanulj valami küzdősportot, ezt mindig ajánlom majdnem minden nőnek:).(F38)

2020. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy, ha emberek közé mész. De adj időt magadnak, ha ez túl friss, ne mássz bele egy búfelejtő kapcsolatba, nem jó más érzéseivel játszani. Bár a fene se tudja, néha segít kikapcsolni. Csak utána elég szar érzés kimászni belőle, főleg ha a másik többet akar és nem is érdemli meg, hogy pótléknak használtad.
2020. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!