Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretem Rúzsa...

Miért nem szeretem Rúzsa Magdit, sőt?

Figyelt kérdés
Valamikor neki szurkoltam, meghatott a dal amit mezítláb énekelt a Megasztárban...DE!!! Szerintem ma már nagyon el van szállva magától... Pincér, és rendezvényszervező barátaim mondják, hogy szörnyű amiket művel fellépések előtt.. Sztárallűrök csimborasszója amit művel....(bár ő egy műsorban tagadta...)A számai amúgy tetszenek sőt játszom is házibulikon - gitárral - de ha meglátom ..... gyorsan elkapcsolok... pedig szeretném megszeretni...!

2021. júl. 15. 10:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
30. Valószínűleg azért is az egyik legnépszerűbb énekes, mert nem tud énekelni... El kell hogy keserítselek, belőle idővel óriási legenda lesz. Kb. egy Elvis Presley.
2023. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Arra pedig igen kíváncsi lennék, hogy miket hallottál Tarján Zsófiról.
2023. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
45%

Még rajongó is elismeri, hogy amúgy Azi nem tud - átlagos értelemben - énekelni. :D Legalábbis nem úgy átlagosan, mint más. S én hullócsillagnak jósolom meg, ami pont elkezdett elindulni.


Zsófiról ugyanezt hallottam, hogy a zenészekkel és a csapatával förtelmesen bunkó és beképzelt. Passzolom.

aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kérdezőre rátérve: egyébként senki nem kedvelhet mindenkit ugyanúgy... Még ha valaki tényleg annyira jót is csinál, nem lesz mindenkinek a stílusa a hangja és a zenéje. Elvis-t sem, Jackson-t sem, Abbát szereti mindenki.
aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
* ...Abbát sem szereti mindenki.
aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!