Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretem Rúzsa...

Miért nem szeretem Rúzsa Magdit, sőt?

Figyelt kérdés
Valamikor neki szurkoltam, meghatott a dal amit mezítláb énekelt a Megasztárban...DE!!! Szerintem ma már nagyon el van szállva magától... Pincér, és rendezvényszervező barátaim mondják, hogy szörnyű amiket művel fellépések előtt.. Sztárallűrök csimborasszója amit művel....(bár ő egy műsorban tagadta...)A számai amúgy tetszenek sőt játszom is házibulikon - gitárral - de ha meglátom ..... gyorsan elkapcsolok... pedig szeretném megszeretni...!

2021. júl. 15. 10:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
63%
Agyára ment a jólét. Semmire se tartom. Idejött, megnyert egy tehetségkutatót, most meg semmitmondó zenéket alkot. Se nem kulturális, se nem elismerendő. Sajnálom, nekem ez a véleményem. Orrhangja van, nyávog. Nekem nem tetszik. Zenei tudása nincs. Nem végzett zenei iskolát.
2021. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Igen,ő az egyike azoknak akiket a hírnév elvitt és elszállt
2021. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%
2-es megkaptad a zöldet ;)
2021. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
75%
Ezért nem kell nagy reményeket fűzni "híres" emberekhez. El kell különíteni a zenét és magát a személyt.
2021. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
57%
Engem avassatok be a nagy titokba. Mik azok a szörnyű dolgok, amiket művel. Mert amúgy szerintem egy nagyon aranyos nő. Láttam is vele egyszer egy videót, hogy meglátogatott egy beteg gyereket, énekelt neki, mert a gyereknek ő volt a kedvence. Szóval kíváncsi vagyok azokra a "szörnyű dolgokra", ha már mostanában az embereknek ilyen jól megy lehúzni olyanokat, akik legalább elértek valamit az életben, egy ország ismeri őket.
2021. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy akkor nem csak én gondolom így.... megnyugodtam...
2021. júl. 18. 09:48
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
6. Úgy kérdező, nyugodtan ignoráld a kérdésemet. Ez is elárul egy dolgot a felfogásodról. 👏🏻 (5. voltam)
2021. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
5/7 egyet elmondok...valami rendezvényen sztárfellépő volt.. pincérek mesélték, hogy feszt ugráltatta őket,semmi sem volt jó neki, arrogáns volt stb. Ők meg azt találták mondani neki, hogy nekik nemhogy Rúzsa Magdi, de még Rúzsa Sándor sem parancsolhat... De mástól is hallottam és olvastam is hasonló eseteket...Az, meg hogy elmegy beteg gyerekeknek énekelni???? Melyik sztár nem teszi ezt meg, főleg a reklám kedvéért... (jajj, de aranyos, beteg gyerekeknek énekel...) Miért nem csinálta úgy, hogy senki sem tud róla, csak a beteg gyerek...
2021. júl. 18. 11:41
 9/35 anonim ***** válasza:
40%
8. Tipikus rosszat keresek még a jóban is. Csakhogy te nem láttad annak a gyereknek az arcát, hogy mennnyire boldog volt. Ki tette ezt még meg? Csak egy nevet mondj. Különben is, szerinted az nem egy szép dolog?
2021. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
%. Miért ignoráltam volna a kérdésedet?? Válaszoltam nem? Te meg miért személyeskedsz ismeretlenül? Ez bizony tényleg elárul egy dolgot a felfogásodról....(már csak, hogy idézzelek...) És a lényeg, hogy én nem vitatkozni akarok, hanem csak kérdezek... s a hozzászólásokból látom, hogy van némi igazam..
2021. júl. 20. 13:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!