Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretem Rúzsa...

Miért nem szeretem Rúzsa Magdit, sőt?

Figyelt kérdés
Valamikor neki szurkoltam, meghatott a dal amit mezítláb énekelt a Megasztárban...DE!!! Szerintem ma már nagyon el van szállva magától... Pincér, és rendezvényszervező barátaim mondják, hogy szörnyű amiket művel fellépések előtt.. Sztárallűrök csimborasszója amit művel....(bár ő egy műsorban tagadta...)A számai amúgy tetszenek sőt játszom is házibulikon - gitárral - de ha meglátom ..... gyorsan elkapcsolok... pedig szeretném megszeretni...!

2021. júl. 15. 10:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%

#19


És ha nem lennének gyönyörűek akkor nem örülnél nekik?

2021. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
22%
21. Az én gyerekeim, szóval mindenképpen gyönyörűek lennének, akárhogyan is néznek ki.
2021. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
37%
Valaki elmondaná, hogy mi a probléma a 22. válaszommal, mert komolyan nem értem, hogy miért lettem ennyire lepontozva.
2021. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
93%
Régen a tehetségkutatóban tényleg egész más stílusa volt. Tényleg meghatóan énekelte a Most élsz című Máté Péter dalt, meg utána az Eurovíziós dala is nagyon tetszett. Akkor még a stílusa is más volt, kiállt egyszeru pólóban, farmerben és leénekelte az emberek fejét. Az a zenei világ, amifelé ment (Gabriel stb) tőlem is nagyon távol áll. Ahogy megváltozott a külseje is, sokkal megcsináltabb lett, tökéletes ruha, smink. Persze a színpadi megjelenéshez kellenek ezek is, de mégis közelebb állt hozzám a régi időkben. De hát 15+ év eltelt, ennyi idő alatt sokat változik az ember minden téren.
2021. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi rosszindulatú komment. :)
2022. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
59%
Puskás Peti kapcsán nagyon várom Puzsér Róbert felbukkanását ennél a kérdésnél is :)
2022. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
47%
Mert fideszcsicska
2022. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon nem értek egyet azokkal, hogy elszállt és rosszak a dalai. Pont a korábbi dalaival nem kedveltem meg, a feltörése után elkezdett spirituálisan énekelni, akkor kedveltem meg, most már a rajongója vagyok. A mai magyar előadók között rettentően egyedi, minőségi, és ő nem rontotta el a zenéjét. Az egy másik dolog, hogy a kulisszák mögött milyen. Én is hallottam ilyet, ahogyan Zoláról és HoneyBeast Zsófijáról is. Ahhoz nekünk mi a közünk? Ha így is dolgoznak vele, a zenészek lelke rajta.


34/F

2023. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként ettől függetlenül és hatalmas rajongótábortól is függetlenül lehet nem kedvelni bármilyen okból, mivel egyszerűen különbözőek vagyunk. Nekem megvan a véleményem a minőségi zenéről és mégis egyedül járok Magdi koncertjére. Ahol akár 12-ezres tömeg is lehet. Én érthetetlennek tartom, hogy a barátaim miért nem szeretik vagy miért nincs a 12-ezres tömegből barátom. De ez van.
2023. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
61%
Visszatérve: érthetetlennek tartom Azahriah 60-ezres sikerét is, mert Magdihoz viszonyítva ő nem tud énekelni! Érdekes módon - egy kivétellel - ezzel minden ismerősöm egyetért és mindenki számára irritáló Aza. Az az egy ismerősöm pedig nem találja rokonlelkét a 60-ezerből.
2023. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!