Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem szeretem Rúzsa...

Miért nem szeretem Rúzsa Magdit, sőt?

Figyelt kérdés
Valamikor neki szurkoltam, meghatott a dal amit mezítláb énekelt a Megasztárban...DE!!! Szerintem ma már nagyon el van szállva magától... Pincér, és rendezvényszervező barátaim mondják, hogy szörnyű amiket művel fellépések előtt.. Sztárallűrök csimborasszója amit művel....(bár ő egy műsorban tagadta...)A számai amúgy tetszenek sőt játszom is házibulikon - gitárral - de ha meglátom ..... gyorsan elkapcsolok... pedig szeretném megszeretni...!

2021. júl. 15. 10:04
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
8. Üsd be a Google-ba, hogy "beteg gyereknek énekelt" s meglátód, hogy igazam van....Persze, hogy szép dolog, de minek dobra verni? Ugyanúgy mosolygott volna az a gyerek, ha nincs ott a média...REKLÁM szerintem, de nem akarok megbántani senkit csak válaszoltam az 5.- nek...
2021. júl. 20. 13:13
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

10.


"Válaszoltam, nem?"

Igen, azután, hogy szóltam XD. Utána már nem írtam többször, úgyhogy nem értem, mi bajod.


"Te meg miért személyeskedsz ismeretlenül?"

Nem személyeskedtem, hiszen nem írtam konkrétumot: "ez is elárul egy dolgot a felfogásodról" - ez lehet bármi. Az, hogy te mit látsz bele, a te dolgod.

2021. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy mondottam. Hangja nincs, semmitmondó zenéket ír. Borzasztó az egész. Nem is értem mit kell nagy dobra verni. Kornyikál egy csóró gyereknek. És azt miért nem verjük nagy dobra, hogy a beteg gyerek körül ott vannak az ápolók? Ja, mert az természetes.
2021. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
31%
11. Ki énekelt beteg gyereknek? Rúzsa Magdin kívül persze, mert ez volt a lényeg.
2021. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
11. leírtam!! Üsd be a googleba, hogy "beteg gyerekeknek énekelt" és kijön néhány link a megasztárosoktól kezdve....
2021. júl. 21. 16:43
 16/35 A kérdező kommentje:

12.

Megnevettettél.... egyre jobban tetszenek az írásaid...MOST KOMOLYAN..!!!

Szerintem sok dologban hasonlítunk egymásra..... no most én magyarázkodom kicsit, s kérlek hidd el, hogy az igazat mondom...!


"Válaszoltam, nem?"


Igen, azután, hogy szóltam XD. Utána már nem írtam többször, úgyhogy nem értem, mi bajod.

Az igazság az, hogy munkaidőben válaszolgattam....Visszanéztem, s valóban másfél óra múlva az írásod után válaszoltam, DE mire esküdjek, hogy nem láttam, hogy te időközben odaírtad azt az "IGNORÁLÓS2 felháborodásodat.... azt bizony csak vagy két nap múlva fedeztem fel....


"Te meg miért személyeskedsz ismeretlenül?"


Nem személyeskedtem, hiszen nem írtam konkrétumot: "ez is elárul egy dolgot a felfogásodról" - ez lehet bármi. Az, hogy te mit látsz bele, a te dolgod.


Ezt meg fogadjuk el döntetlennek....(én kötekedésnek értettem... de az én dolgom...)

Szép napokat és jó egészséget!!!

2021. júl. 21. 16:53
 17/35 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, es ha egyszer enekelt egy beteg gyereknek abban mi van. Madonna ha jol tudom befogadott egy gyereket Afrikabol, megsem kerult kozelebb a szivemhez. Amugy folosleges ezeken idegeskedni. Ezekbol a magyar "celebekbol" sosem lesz vilagsztar es egyszer itt is eltunnek a rivaldafenybol.
2021. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
76%
Hát most jól megkapra 🤣 Hármas ikrek az nagyobb átok, mint áldás...
2021. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
27%

17. Lehet, hogy ez neked semmit nem jelent, de annak a gyereknek ezzel igenis nagyon nagy boldogságot okozott.


18. Ki, hogyan látja. Én pl. nagyon örülnék 3 gyönyörű gyermeknek egyszerre , hiába lenne velük sok a gond. És biztos vagyok benne, hogy Magdiéknál is nagy lesz a boldogság.

2021. szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
44%
19) Legyen a gyereknek ennyi orome. :) 18) Ezvan, legalabb nem kell 2x teherbe esnie, lesz eleg gondja a következő 20-30 evben.
2021. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!