Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mért utáljátok Justin Bieber-t?

Baby_keh kérdése:

Mért utáljátok Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
És ne írjátok azt hogy úgy néz ki mint egy 12 éves.Mert valakit nem lehet a kinézete miatt utálni hanem az igazat és a hang cuccot se fogadom el.
2010. júl. 14. 17:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

öszintén szolva Justin Bieber hangját nem nagyon szeretem.

nem azt mondom, h utálom, mert az nem igaz, de ez a lassú zene meg ez a hang nem a stílusom.

szval nem utálom, csak nem hallgatom a zenéjét, mert nem jellemző rám.

(de én is elismerem, hogy nagyon jol néz ki.

de nem hinném hogy pár évnél tovább ismert lesz...)

2010. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz az a kölyök... én jókat szoktam röhögni a klipjein is... nem igaz, hogy nem találnak a klipjeibe olyan lányokat, akik alacsonyabbak nála... röhejes!
2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy senki, már bocs. Csináltak belőle egy sztárt, a tinilányoknak van kit imádniuk. Adok neki 2 évet, de lehet, hogy ez sok. Aztán eltűnik a süllyesztőben, és jön helyette egy másik. A zenéje sz*r, hangja nincs. Különben is, mit szeressek egy 12 évesen?xD Röhej az egész. Akik meg megérdemelnék, hogy mindenki ismerje őket, azokat meg soha nem fogják ennyien ismerni.
2010. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
BEKEPZELT,GYEREKES,HANGJA SINCS,LEFOG TUNNI A ZENEI PALETTAROL 2 EV MULVA.
2010. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
2010. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
szánalomra méltó! Igaz a számai jók meg a hangja és jobban nézz ki mint SP de mi az h 15-16 évesen már önéletrajz filmet akar forgatni magáról bazzd a fél életét se élte még le.
2010. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Lyon válasza:

Mert biztos vmi gazdag kölök gyereke akinek apuci intézkedett....

Egyébként csajok terén jó ízlése van, a klipjeiben elég jó muffok vannak!!!

2010. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Miért láttál már egy 12 éves fiút kifejlett hanggal...?
2012. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Mellesleg Autodidakta módon tanult meg gitározni, zongorázni, dobolni és trombitálni.

(Autodidakta = magát tanító)"


2 válaszom van erre (új válaszoló vagyok)

- ez gyönyörű, de egyiket se használja. mint ahogy senkit nem érdekel hogy tudsz-e spanyolul, ha kertésznek mész

- Richie Sambora (a Bon Jovi gitárosa) szintén autodidakta módon tanult meg gitráozni (azon kívül még játszik vagy 17 hangszeren, 40 éves fejjel megtanult még egy sereg újat)

De egy kicsit másképp gitározik, mint Justin. Autodidakta módon nehéz tanulni, ez tény. De nem mindegy, hogy autodidakta módon megtanulsz valamit úgy, mint az átlag alsó harmada, vagy úgy, hogy a világ egyik legjobb gitárosa leszel. Én autodidakta módon tanultam meg rajzolni. Megveszed egy képemet?

2014. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!