Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mért utáljátok Justin Bieber-t?

Baby_keh kérdése:

Mért utáljátok Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés
És ne írjátok azt hogy úgy néz ki mint egy 12 éves.Mert valakit nem lehet a kinézete miatt utálni hanem az igazat és a hang cuccot se fogadom el.
2010. júl. 14. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

mert a semmivel éri el, hogy a 12 éves kislányok szeressék, mert ugye semmit sem tud

amúgy meg tiszta szánalom, hogy a mostani "pasik" úgy néznek ki mint a melegek

2010. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem utálom. SP-t utálom, de most nem róla van szó.

Viszont bíber is csak egy felkapott tinisztár, akinek nincs hangja, zenei képzettsége kábé 0.

Másrészt az ilyeneket meg tényleg utálom:

"én cejetem, olyan kisz cukika:P egyyszer ugy lekapnám hogy aszt sze tuná fiju e vagy jááány:D :P"

Édes drága kislányom, nem tanítottak meg magyarul? Nekem írjál rendesen magyarul, vagy fogd be a pofád. Az ilyen 'emberek', mint te cseszitek el a magyar nyelvet.

2010. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
31%
Én nagyon szeretem. És én sem értem, hogy miért utálják sokan. Egy csomó kérdésben olvastam, hogy "baltát vágnék hozzá" meg "meglátogatnám a láncfűrésszel" DE MIÉRT??? Honnan tudjátok, hogy beképzelt? Mert mindenkivel járni akar és azt hiszi, van esélye Rihannánál meg Beyoncénál? Attól még nem biztos, hogy beképzelt. És ezért sem lehet annyira utálni, hogy meg akarjátok ölni! És utolsó! Nem a te dolgod, hogyan beszél magyarul! Neki ilyen kedve van! Énnis cejetem!!!
2010. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"Mert mindenkivel járni akar és azt hiszi, van esélye Rihannánál meg Beyoncénál"

Ezt jó tudni, mostmár ugyanis utálom őt, mert egy beképzelt kis majom.

2010. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
az egyik nem a te dolgod h fogalmazok a második honnan tudjátok h beképzelt néztetek egy interjút is? és a harmedik pedik az h az utolsó előtti embernek köszi h megvédted Justint és tényleg semmi dolga ahoz hogy hogy ír a másik :@ :D
2010. júl. 14. 19:44
 16/29 anonim ***** válasza:
bocsi de te irtad a kérdést. minek irtad ha hisztizel hogy bántjuk szegény kis bíííííííííbőőőőőrkét (és ugy irok ahogy jólesik:p)
2010. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ez a Dzsásztin Bíbör egy genetikai hulladég. Annyira árad belőle a nagyképűség és beképzeltség hogy az már fáj. elkényeztetett kis takonypóc! Nemhogy menne ki a földre kapálni a 40 fok melegbe és akkor nyivákoljon és beképzelteskedjen
2010. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Justin bieber mindjon bárki bármit, egy igen szép hangú tehetséges kisrác.


Vannak nála nagyobb tehetségek is, nem tagadom, de arról ő nem tehet hogy Amerika, a világ inkáb őt "erőlteti", sztárolja.

2010. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mellesleg Autodidakta módon tanult meg gitározni, zongorázni, dobolni és trombitálni.

(Autodidakta = magát tanító)

2010. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
köszike Joey hogy megvéted :D
2010. júl. 15. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!