Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sztetek Stephenie Meyer fogja...

Sztetek Stephenie Meyer fogja valaha folytatni a Twilightot?

Figyelt kérdés
Lenne min elindulni, pl ha a Volturi egy idő múlva úgy dönt, hogy megint megpróbálja legyőzni őket, vagy Renesmee élete...
2010. jún. 12. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

A Twilightot már folytatta.

De nem elég négy rész? Ha nektek, rajongóknak nem is, ő biztosan szépen megszedte magát ennyiből, és esze ágában sincs folytatni.

2010. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
true..true..
2010. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam, nem vagyok nagy rajongó, de mondjuk még egy résznek még örülnék. Nekem nagyon kevéskének tünt az a rész ahol már Bella is vámpír, arról még szívesen olvasnék. És biztosan tudná folytatni ha akarná, rengeteg mindenről lehetne még írni, többek között azokról, amiket írtál.

Személy szerint sokkal jobban örülnék annak, ha a host-ot folytatná, engem az valahogy sokkal jobban megfogott:)

Vagy folytathatná mindkettőt...:)Vagy legalább a Midnight Sun-t...

De a Host-ot szerintem mindenképpen kellene folytassa.

Az azért elég kiábrándító tényleg, hogy miután kiadta ezeket a könyveket abbahagyta az írást. Ha jól tudom 2008-ban jelentetett meg utoljára könyvet (leszámítva a mostani Bree Tanner-t, de az csak egy eclipse-kiegészítés, nemsok újonnan szerzett kreativitás kellett hozzá), és már itt van 2010 és még mindig nem csinált semmit...

Mintha tényleg csak a pénzért csinálta volna...:( ha ez igaz, akkor elég szomorú a helyzet. Nem akarom ócsárolni Stephenie-t, mert szerintem jó író, csak ez így olyan fura...

2010. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

pénz beszél kutya ugat...


legalábbis szerintem... Lehet, hogy lesz, ha olyan ajánlatot kap akkor biztos... de kitudja, így is van elég pénze szóval... ugyanolyan mint J.K. Rowling esze ágában sincs mást írni amíg el nem fogy a pénze (ami nem mostanában lesz)

2010. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Hát én remélem, hogy nem lesz. Így is elég nagy már a demagógia :D A Harry Potter még értelmes, szép emberi érzelmekről írt, és a misztikát sem forgatta ki ennyire. Amikor azt ette a nép, akkor még oké volt. Nade ez?? 14/L
2010. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
J. K. Rowling egyszer mondta, hogy ha fog is még írni, akkor álnéven, hogy ne úgy ovlassák a könyvet, hogy a Harry potter írója írta. Szóval lehet, hogy ír, csak nem tudjuk :)
2010. jún. 12. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!