Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Twilightban mennyire van...

A Twilightban mennyire van jelen romantikus elem (nem olvastam egyáltalán)?

Figyelt kérdés
Mennyire szerelmi regény, ha az egyáltalán? Azért vannak oda érte a lányok, mert az?
2010. jún. 7. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
romantikus plátói jellegű, akcióval meghintve kb...:)
2010. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a normálisabb fajtát képviseled, vigyázz, nehogy belefulladj a nyálba.:)
2010. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Twilight alapja,mozgatórugója a romantika,e nélkül nem is lenne ilyen sikere,romantika nélkül nem lenne Twilight a Twilight!:DÉs én is ezért imádom!!Ha nézek egy akciófilmet,például a Sherlock Holmest,a kedvenc részeim benne a romantikus jelenetek!Imádom a romantikát!:)Szóval igen,mi lányok ezért vagyunk oda érte.És persze az is nagy előnye a filmnek(nem a könyvnek),hogy Robert Pattinson játszik benne!Mondjuk én nem miatta olvasom el a 600-700 oldalas Twilight könyveket.Most a Breaking Dawn-t olvasom.Ez a kedvenc részem!:)
2010. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

20:03 kérlek ne általánosíts, mert én is lány vagyok, és egyáltalán nem tartom fantasztikusnak sem a Twillight-ot, sem Robert Pattinsont.

Kedves kérdező, ha igazán jó vámpír történetet akarsz olvasni(abban is van egy icipici romantika, de észre sem venni), akkor ajánlom Anne Rice Vámpírkrónikáit, az Interjú a vámpírral c. könyvvel kezdeni.

2010. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Twilight szinte csak a romantikáról szól.

Kicsit olyan Rómeó és Júliás, mert hát itt is két olyan emberke szeret egymásba, akiknek nem lett volna szabad.

Illetve az egyik nem is ember xD

Itt egy vámpír és egy ember szeret egymásba és ennek a szerelemnek nem lett volna szabad létrejönnie.

Az Interjú a vámpírralt én meg elkezdtem olvasni, de olyan szinten volt unalmas, hogy inkább abbahagytam, úgyhogy most Stephen Kinget olvasok xDxD

2010. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:56,20:03 vagyok.

Bocsánat az általánosításért:)

2010. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A könyv nagyon tetszett. Romantikus, izgalmas, ritkán laposodik el a történet. Abban igazán meg lehet ismerni a szereplőket és átérezni a dolgokat, mintha te is köztük lennél. Nagyon jól megírta Meyer.


Viszont a film egy unalmas, könyvtől eltérő és azt tönkretevő, alap dolgokat kihagyó borzalom lett a vasalóképő Patiszonnal és a tátott szájú Kristennel. Szerintem nagyon elrontották. Mindketten folyon ugyanolyan értetlen/bamba képet vágnak és szenvednek.

Félreértés ne essék a rajongóknak, mindketten tudnak jól játszani és jól néznek ki, csak épp a twilight-ban nem nyerők. Robertet túlsminkelték és már egyenesen ijesztő, Kristen pedig egy hülye nyávogó pic*ának játssza Bellát.

Remélem az Eclipse jobban sikerül.


L/18

2010. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, 90%-ban romantika:D
2010. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!