Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Twilightban Bella amikor...

A Twilightban Bella amikor meglátja az apja barátjának holtesttét a házból kifelé jövet akkor miért Edward "ugrik" be neki?

Figyelt kérdés
Hisz azután jön rá otthon, hogy mi valójában Edward...
2009. jún. 7. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

igen akkor még nem tudta mi edward

de azt gondolhatta hogy valami gyilkos

2009. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig "Deya vu" érzése volt, mert ugye meglátta a holttestet, aminek ugyan olyan kinézete volt, mint Edward bőrének, és ez beindított egy láncreakciót. Azért is látni 1 csomó képsorozatot, ami lejátszódik Bella fejében. De ez csak az én véleményem.
2009. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert Edwardnak is olyan fehér bőre volt, mint a Charlie barátjának.
2009. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert Edward ugyanilyen sápadt,hideg,merev és nem égeszen emberi mint az a holttest...
2009. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy a hideg, hófehér, (hulla)merev-kemény bőrről jutott eszébe, hogy Edward-nak is hasonló a kinézete. Mintha (MÁR) nem ember lenne!


H.

2009. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!