Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight rajóngók! Mi fogott...

Twilight rajóngók! Mi fogott meg titeket a Twilightban? Melyik a kedvenc részetek? Hányszor olvastátok? Az antitwilightosokra NEM vagyok kíváncsi!!

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem az első filmben a baseballos jelenet nagyon bejön
2009. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nekem is nagyon bejött :)
2009. nov. 25. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

látod ez jó kérdés

már én sem tudom

annyira elcsépelt lett ez a nagy twilight lát, h megutáltam, nem szeretem azt szeretni, amit mindenki szeret

felszines lett a twilight sztori

már idáig vok ezzel a nyálas vámpírsztorival

meg h mindneki robert pattinson-ért rajong nála ezerszer vannak jobb pasik is

és ez a nagy twilight őrület szánalmas

én most anti twilight lennék? sorry

2009. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

én sokáig nem akartam megnézni a twilightot, mert az agyamra ment, h mindenki rajong érte, meg már szinte "divat" volt.. aztán megnéztem.. aztán megnéztem még vagy 3szor :D nem tudom, igazából szerintem zseniális, még ha elcsépelt is az alapsztori..

ja és az abszolút favorit nekem a gondolatolvasós rész:D

szex-pénz-szex-pénz..macska

*és nem csak edward helyes :P emmet is és a NM-ban Jacob is áá :D*

2009. nov. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a twilight-ban nekem a baseballos jelenet tetszett

a new moonba mikor bella megmenti edwardot

az eclipseben fúú ott nem tok dönteni

4. részt nem olvastam még


am nem vagyok robert p. rajongó a filmbe télleg jól néz ki de emigy nem jön be komolyan mint egy szörös majom xD akk inkáb jacob rövid hajjal de rob nem nagyon jön be és nem vagyok mániákus rajongó elolvasom megnézem tetszik és kész :D

2009. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én már az ekkora felhajtás előtt olvastam és akkor tetszett...

ez a nagy rajongás, szánalmas, de attól nekem még tetszik a story:)

kicsit nyálas ugyan, ám jó és érdekes:P

a legjobb télleg a baseball-os, és talán az elején amikor rájön Bella h ki is Edward...:)

a többi is király:P

2009. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Twilight filmbe:nekem mikor megmenti Bellát és egymás szemébe néznek,baseball-os rész,de igaziból mindegyik jelenet nagyon jó volt.

könyvbe minden jó volt...nem tudok dönteni.

New Moon film:mikor az elején Edward megérkezik és amikor megcsókolja Bellát azzal hogy "hmmm" az nagyon...leírni nem tudom..de aki láttam filmet az biztos tudja miről beszélek.Szintén itt is minden jelenet jó volt.

Eclipse könyv:itt nem tudok dönteni annyi jó jelenet volt.

Breaking Dawn:Esme sziget,Jacobos könyv,minden rész jó..

Szóval az egész film,könyv nagyon jóó!!És én sem azért nézem,mert Robert annyira helyes,hanem magáért a történetért!!:)

2009. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mind a 4 részt csak egyszer olvastam el - és nagyon élveztem egy ideig. A végére annyira kiszámítható volt hogy untam olvasni.Sőt ha belegondolok, lényegében alig írt le valami történetet- viszont néhány szereplő nagyon megfogott, főleg Alice. Kedvenc részeim talán Jakob szőke nős viccei és Edward vs Alice sakkmeccse volt. Nem vagyok antifan, egyszerűen csak kiszerettem olvasás után a könyvből, számomra felejtős sztori.
2009. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

hát igen, én egy 14 éves srác vok(nem homi...) és nekem bejött az öszz film,de könyvből az utolsó rész volt a legjobb :)

és nemtom h ez nálunk kivétel-e de a haverok közül senki sem mondta még h tök nyomi a film, ink együtt leülünk és végignézzük az egész saga-t(már amennyi kijött belőle filmben)

2012. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 30F vagyok.

Nem vagyok igazán rajongó, de engem megfogott a történet. Alapból kedvelem a vámpírtörténeteket (Bram Stoker - Drakula, Anne Rice, Laurell K. Hamilton könyvei, Én Strahd, Lázálom) és -filmeket.

Mondjuk mikor megjelent én csak megláttam az első részt a könyvárusomnál, beleolvastam, megvettem. Azt hiszem már a 2. részt is olvastam, mikor megtudtam, hogy az első már kijött filmen (nem tartom rajta az ujjamat a trendek artériáin). Megvettem a DVD-t is, mert nagyon tetszettek a regények.


Szóval, hogy végre a kérdésekre is válaszoljak:

- Ami megfogott, az a hangulat, a vámpír-koncepció, az E/1 stílus.

- Kedvenc részem... A könyvekben az, amikor Bella átváltozik, és leírja maga körül a világot és az új érzékeit, képességeit. A filmekben (a 4/1-et még nem láttam sajnos) sok apróság van, ami tetszik, nem tudok dönteni.

- A sorozatot végig legalább 3x. Az első könyvet kb. 5-6x, a többit kevesebbszer.

2012. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!