Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit változtatnál meg a a...

Mit változtatnál meg a a twilightban new moonban eclipseben break dawnban?

Figyelt kérdés

mi az ami nem tetszett a könyvben illetve filmben?

mi az amit máshogy csinálnál ?

bunkók ide se jöjjenek

nem kérek olyan kommenteket ami arról szól h az egész sz@r


2010. jan. 30. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Elemi részleteket változtatnék meg, eltávolítanám a csillogást és egyéb vámpíroktól távol álló dolgokat.

Aztán kicsit logikusabbá tenném az egészet. Bella jellemén javítanék, nekem egyszerűen egy "tökéletes" ügyetlen hisztis p*csának tűnik, az ilyeneket nem bírom.

Rövidítenék rajta, rengetek dolgot nem kell túlhúzni szerintem, unalmassá válik a dolog.

A mű romantikus részeket igazivá tenném, finom, szívet melengető romantikával fűszerezném az egészet.

Több esélyt adnék a mellékszereplőknek, színesíteném őket is.

Meg több Carlisle-os jelenetet írnék bele. :D Alapvetően utálom a tvájlájt sorozatot [nem olvastam tovább az első kötetnél], de Carlisle szívem csücske. XD

2010. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: Meyer direkt alkotott nem "hagyományos" vámpírt. Egy visszataszító, ronda, félelmetes vámpír nem is lenne ebben a könyvben érdekes. És ha ennyire nem tetszik, akkor ne is olvasd el(a többit se).

Visszatérve a kérdéshez, én nem sok mindent változtatnék. Talán Bellának adnék egy kis önbizalmat, Edward meg lehetne néha tapintatosabb. Csupán ennyi.


14/L.

2010. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

A Break Dawn-t még nem olvastam, de a többi tetszett.

Szerintem a fimből fontos, és később jelentőséggel bíró részeket hagytak ki, gondolom az idő miatt....

A párbeszédek kicsit furák, és a szinkron hangokat sem találták el túl jól.

Arra gondolok, amikor az erdőben kérdőre vonja Bella Edwardot.Azt nem így csináltam volna meg.

Mielőtt mást gondolnál, imádom a filmet és a könyvet is!!

2010. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem az egész túl sok. Rómeó és Júlia szál, vámpírok, rivális 'banda', középiskolai élet... Minden bele van sűrítve. Ráadásulé a vámpírok irtó gagyik. Szerintem nem csak így lehet jó vámpírt alkotni, kedves második válaszoló, (bár tény és való, hogy ezek a vámpírok nem JÓK, hanem erőltetetten nyálasak, és nevetséges az eszményítésük leírása: 666x, milyen elviselhetetlenül, képtelenül, hihetetlenül gyönyörűek... OMG...), például Anne Rice vámpírjai nem ilyenek, mégis lenyűgözőek (Lestat*.*).

Bellát is jól átalakítanám, mert rém idegesítő kis luvnyaXD A mellékszereplőknek viszont több szerepet adnék, és jobban kidolgoznám a jellemüket.

2010. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
[Zárójeles megjegyzés, hogy az első vagyok és örülök az utolsó hozzászólásának... Épp meg akartam említeni Lestatot, de jó, hogy megtetted helyettem. :D]
2010. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Így jó ahogy van! :P
2010. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a vámpírok tulajdonságai jók és pont az a lényeg h romantikus regény és nem akció.

Bella az első részben egy tényleg normális,okos,visszahúzodó lány volt.viszont a többiben ahogy az erlőzők írták nyávogos lett és butácska. az esetlenség jól áll neki.

és tényleg sok-sok fölösleges rész van a legjobbakat (Narcotics,Emett és a medve...) meg nem rakták bele.

biztos vok benne a kiadó naon befolyásolta.

De sztem jó összeségében és Reneesmét naon kitalálta és imádom!!!

2010. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az első és a Lestatos válaszolóval. Bennem is hasonló gondolatok merültek fel.
2010. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Túl sok az önismétlés a könyvekben. Szerintem felesleges egy karaktert minden fejezetben ugyanazokkal a szavakkal jellemezni, az olvasók sem hülyék, elsőre is fel tudják fogni. És kicsit több háttér információ nem ártott volna.
2010. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy az egyben leállítanám ezt a népbutítást!
2010. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!