Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Első írásom. Olvasnád tovább?

Első írásom. Olvasnád tovább?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, néhány napja már kérdeztem, azóta kicsit folytattam... és most helyet is találtam neki. Ígérem, nem fogok többször kiírni kérdést róla :)



2017. febr. 22. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Elküldenéd a folytatást?
2017. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

eddig ennyi, ami publikus.

2017. febr. 22. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, folytasd.
2017. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Oké, én el sem kezdtem olvasni, mert már első pillanatban szúrta valami a szememet. Komolyan csak nekem tűnt fel? Mi az, hogy epilógus? Mármint na, tudom mit jelent, de szerintem kicsit összekevered itt a szezont a fazonnal, bogárkám. Epilógus a legutolsó fejezet utáni zárófejezet. A kezdő fejezet az a prológus. Ha már ezt nem tudod, és képes vagy így publikálni, hogy le sem esik ez az elég nagy hiba, akkor nem fűzök nagy reményeket hozzá. Remélem meglátod a válaszomat és mihamarabb megváltoztatod az epilógust prológusra, mert ez elég ciki szerintem. Vagyis, minek finomkodni? Röhejes xD
2017. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Oké, elolvastam a prológust (ami szerinted epilógus)

Én ezt nem értem. Itt van ez a mondat: "Őt is, kislányát is ellátták, igyekeztek biztosítani számukra legalább egy kis időt együtt."

Majd az utolsó mondat: "A kisfiú felsírt..."

Na most akkor kislány vagy kisfiú? Vagy itt már egy másikról van szó? Vagy hermafrodita? Én ezt nem értem...

2017. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

B@sszus, tényleg! Éreztem, hogy valami nm stimmel, de nem bírtam rájönni. :o Valamiért annyira természetesen jött ez... bár most jelen pillanatban ott tart már a pizkozat, hogy lehet, tényleg epilógus lesz belőle, és a végére kerül átszerkesztve


A kislány-kisfiú dolog pedig egyenlőre rejtély ;)

2017. febr. 27. 15:38
 7/11 A kérdező kommentje:

"A kislány-kisfiú dolog pedig egyenlőre rejtély ;)"

bár megmondom őszintén, ezt át fogom írni, mert azt hittem, teljesen egyértelmű. Csakhát mindezidáig senkinek nem az :o

2017. febr. 27. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Értem, örülök, hogy reagáltál!:D

Amúgy elolvastam a jelenleg feltöltött részeket, és nem rossz valóban. Tehetség van benned az fix. Csak néha úgy érzem túlbonyolítod a leírást. Persze, fontos az alapos, részletes bemutatás, de néha soknak tartom. Meg van néhány vessző stb hiba, de szerintem az csak figyelmetlenség. Kiváncsi vagyok a következő részekre:))

2017. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nem egyértelmű ez a fiú-lány dolog, pedig én rengeteget olvasok, és folyton kattog az agyam a megoldásokon, amik általában be is jönnek. Itt arra gondoltam először, hogy a kisfiú valaki más, akinek majd kapcsolata lesz a lánnyal valamilyen úton-módon. De valahogy oda a szövegbe egy kislány születése után, minden felvezetés nélkül, nem illik bele a kisfiú. Nem lehet semmit tudni, hogy, miként, meg mi van. Nem rejtélyes, inkább bonyolult:)
2017. febr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

értem, köszi. Azt hiszem, visszapakolom piszkozatba, és átszerkesztem kicsit.

Valóban túlbonyolítom, mert kicsit már úgy érzem, hogy a leírások, hogy mindent tisztázzak, ami a történethez szükséges, kiadna még 2 történetet... de ha ugye nem teszem helyre, akkor érthetetlen, bonyolult lesz az egész. bár ezek szerint így is :o

2017. febr. 27. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!