Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vennétek a 16...

Milyen könyvet vennétek a 16 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, tini lányok anyukájától, hogy ti milyen könyvet vennétek ?

A ti lánykátok kedvenc könyve ?



2015. júl. 31. 21:02
1 2
 1/18 anonim válasza:
42%

Attól függ mi az érdeklődési köre..Am nekem a Harry Potter könyvek meg a Szent Johanna Gimi jön be meg a bünügyi könyvek

12\L

2015. júl. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Mivel nagy Trónok harca sorozat rajongó és olvasni is szeret megleptem George R.R. Martin könyveivel ami alapján a sorozat készül :)

-1. kötet: Trónok Harca (A Game of Thrones)

-2. kötet: Királyok Csatája (A Clash of Kings)

-3. kötet: Kardok Vihara (A Storm of Swords)

-4. kötet: Varjak Lakomája (A Feast for Crows)

-5. kötet: Sárkányok Tánca (A Dance with Dragons)

Illetve jön a 6. kötet is a ''The Winds of Winter''.

2015. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem anyukám soha nem vett csak úgy könyvet, mindig volt listám. Elég drága mulatság ahhoz, hogy megvegyél valamit, amit utál.
2015. júl. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

18 éves lányként amit én legutóbb olvastam, és tetszett, az a Flat-out-love, jelenleg épp a kiegészítő kötetét olvasom. Ezelőtt pedig az L.A. Candy-sorozat 3. részét. A Pippa Kenn-sorozatot is szeretem, azt egy magyar írónő írta (illetve írja, mivel a 3. része még nem jelent meg). A kedvenc könyveim pedig a Battle Royale és a Bad Girl-könyvek (csak sajnálatos módon nincs mind lefordítva magyarra, és valami furcsa módon az ez alapján készült tévés sorozat (Gossip Girl) még jobb).

A Beach Girl és Klikk sorozatok is jók, de szintén nincsenek végig lefordítva, valamint fogalmam sincs, jelenleg be lehet-e őket szerezni.

Leiner Laura könyvei sem rosszak, de talán inkább a 13-14 éves korosztálynak.

2015. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
16 éves koromban anyámtól Albert Camus 3 művét kaptam, örültem neki (Félreértés, Közöny, Caligula).
2015. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
50%
16 évesen is és most is magyar kortárs iroktol olvasok ,- Cserna-Szabo A., Sigmond I., Darvasi L...stb.
2015. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg, hogy mit szeretne. 16 évesen már eldöntheti magának. Annyira, de annyira mellé lehet lőni, az meg kínos, mert nyilván szeretettel adod, de tetszeni mégsem fog.
2015. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
17%

A Mein Kampf-ot! :D Egyébként, engem érdekel a II VH - t, de ez jó vicc volt azért :P :)



Szerintem egy könyvutalvány jobb lenne , esetleg kötött szemmel bevezetni a könyvesboltba, így 100%, hogy olyan könyve lesz, amit ő is szeretne :)

2015. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet megmondani, 16 éves lányok a legkülönbözőbb dolgokat kedvelik... Engem ennyi idősen (s később is) érdekelt a 19. századi magyar szépirodalom, a haláltáborok, a történelem nagy része, az ifjúsági regények, főleg az állatosak és a jó sci-fi művek, A Gyűrűk Ura... :D De másokat más érdekel. Tényleg mellé lehet fogni, de csak ismered, miket olvas...
2015. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert rám bízta.

Igazából tudom hogy szereti az ilyen könnyed nyomozós történeteket vagy az ilyen csajos történeteket.

2015. júl. 31. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!