Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen cipőt vennétek...

Ti milyen cipőt vennétek 14-15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Mivel jön a jó idő kéne venni nyári cipőt. Mondtam anyának milyet kérek (szandál ami nekem tetszik és ne ilyen tűsarkúra gondoljatok hanem pl balettcipő). Anya azt mondta cipőt fog venni mert nem is tudok jàrni lúdtalpas vagyok (az orvosok!! azt mondták màr nem lehet rajta segiteni) és gerincferdülésem van. A szandálba nem lehet talpbetétet venni és amelyikben van az 8-10 ezer forint és max. 5 ezret hajlandó érte adni. A cipőbe belesül a lábam igy is izzadékony vagyok. Csak azt viselhetek amit enged és ne ilyen kivágott ruhákra gondolok hanem visszafogottra. Zsebpénzt se kapok anya szerint felesleges. Mit tegyek? Kinek van igaza?

14/L


2015. jún. 3. 01:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Zárt cipőben nyáron? Nem lehet túl kellemes.

Egy lapos (de nem teljesen, mert az sem jó, hanem 1-2 cm magas) és kényelmes szandit alapnak.

2015. jún. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kivehető talpbetéted nincs (vagy nem lehet felíratni), amit egy elöl zártabb szandálba lehet rakni? (Remélem, gyógytornára jársz...)
2015. jún. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
zárt cipő? belesülsz! mindenképp szandál kell pedig
2015. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem én, hogy nehéz gyeket nevelni, meg sok pénz. De zárt cipőt nyárra? Még rosszul is lehetsz abban a nagy melegben.
2015. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Van talpbetétem kivehető de most nézek olyat amit szandálba lehet

Igen járok gyógytornára :)

2015. jún. 3. 10:41
 6/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom anya hogy gondolta :/
2015. jún. 3. 10:42
 7/17 anonim ***** válasza:
akkor járjon ő is zártban
2015. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztos létezik olyan szandál vagy szandálcipő, amibe lehet talpbetétet venni. Inkább próbálnék picit többet rááldozni, és megcélozni egy olyan megoldást, ami a lábadnak is egészséges és neked is elfogadható. Hidd el, alapvetően nem akar anyud rosszat, a kezeletlen lúdtalptól és gerincferdüléstől később folyamatos fejfájásod, derék- vagy hátfájdalmad és még vagy ezer panaszod lehet, amitől szenvedhestz évtizedeken keresztül. Örülj, hogy anyudat ez érdekli és nem tojik rá magasról, mint sok szülő... Inkább egy jó cipő mind két-három vacak - de olyan, ami neked is hordható.


Nyilván csak azt viselhetsz, amit ő is enged, 14 éves vagy... Kérdés, hogy mennyire szabja szűkre a mozgásteredet, de azt tudnod kell, hogy 14 évesen mindenki túl rövidnek érzi a pórázt... Pénzt abszolút nem kapsz? Iskolai büfére se, mozira se, fagyira se, semmit?

2015. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hát azért én nem sajnálnám el a gyerekemtől azt a plussz 3000-et jó cipőre. pl. erre az,hogy a szekrényéből 3 másikat lazán öltöztetnék,magamnak meg alig vettem valamit. neki megvettem a tízezres pedipedet,magamnak meg egy pár ezres balerina cipőt se. az ember inkább magának nem vesz. hiszen nem járhat zártban nyáron!
2015. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Max. ha elmegyek boltba és a visszajárót megtarthatom de az is 500 forintnál nem több. Bár anya azt mondta hogy szeptembertől már fogok kapni

Anya saját magának sem vesz drága cipőt. Élelmiszerből is a legolcsóbbat vesszük pedig nem vagyunk szegények (gazdagok sem de jobb a fizetése az átlagnál)

2015. jún. 4. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!