Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennétek (linket is...

Mit vennétek (linket is kérnék, ahonnan rendelhetném) egy 6 éves fiúnak, aki nagyon kreatív?

Figyelt kérdés
Imád gyurmázni, rajzolni, gyöngyöt fűzni stb. Valami ehhez kapcsolódó szép ajándék ötleteket várnék tőletek, de egyszerűen nincs időm kutakodni, még szenteste napján is melózom. Elkezdtem itt nézegetni, de nem akarok elhamarkodottan dönteni, jó lenne ha valaki linkelne nekem, hogy tájékozottabb legyek. Köszi
2014. dec. 19. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

10 éves unokaöcsém ilyet kapott a mamától névnapjára és imádja nagyon jól elvan vele és leköti!

Most az osztálytársainak csinál és tetszik neki szerintem ez jó dolog.

2014. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
ma 12:05 kisfiúnak????
2014. dec. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
hatéves unokaöcsém is nagy erőkkel készít ilyen karkötőket, én is kaptam tőle szülinapomra. Lányoknak rózsaszínt, fiúknak kéket csinál, ennyi.
2014. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hat eves fiam is imadja, van ennek olcsobb valtozata, Loom Bands.100-as uzletekben vesszuk ki, van zacskoban 200 Ft-ert, 2600-ert harom emeletes dobozban.

[link]

Youtube-on millio video van fent, szovokerettel egesz bonyolult karkotoket, figurakat lehet kesziteni.

2014. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a fiamnak ilyet tuti nem vennék. Legyen akárhány éves, lányos ajándékokat nem vennék neki. Amelyik gyerekkori ismerőseim lányosan voltak nevelve, mostanra 16-18 éves létükre homoszexuálisak... De csak egy vélemény.
2014. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Negyes vagyok.

Az iskolaban az osszes fiu ezzel jatszik napkoziben, a te logikad alapjan mind homokos lesz?

Fius dolgokat keszitenek, pingvint, szellemet, fekete-sarga karkotoket. Homokos nem attol lesz, hogy mivel jatszik, hanem a genek miatt. Jo lenne ezt mar a fejekben tisztaba tenni.

2014. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
akkor a kislányom ne játszon autóval mert leszbi lesz?
2014. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bizony ám. Vagy ha nem is az lesz, de sokkal fiúsabb lesz a viselkedése, valamint a kinézete. Az pedig nem túl előnyös. :O
2014. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ekkora badarságot! Az én húgom világéletében puskákkal és robotokkal játszott. Soha egy babája nem volt, nem szerette őket, semmi lányosat nem játszott. Focizott , kint bunkerbe lövöldözött a fiúkkal, transformers robotokkal játszott. Már felnőtt és katalógusba szerepelhetne annyira ízléses és nőies a stílusa. Igaz nőcis, bár határozott, mert főnök lett belőle, de a csajos mivolta nem csorbult, hetente fodrász,pedikűr, manikűr, kozmetikus, hihetetlen mód ad magára a környezetére.

Én mindig babáztam, lányosokat játszottam. Most viszont sokkal jobban lekötnek a férfias dolgok, konkrétan inkább fát vágok, vagy a jószágok alatt trágyázok, mintsem elmenjek butikozni.

Erről ennyit.

Egyébként gumikarkötőkészletet kap, imádni fogja szerintem.

2014. dec. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!