Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti vennétek ilyen...

Anyukák! Ti vennétek ilyen babakocsit?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon meg tetszett. :) Jó áron is van. Szerintetek ebben a színben jó kislánynak is? [link]

2014. nov. 27. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, attól függ, hogy hol szeretnéd használni. Szerintem városba több mint tökéletes, tényleg jók a színek, és az ára is. Viszont vidéken, ahol hóban, sárban, rosszabb úton is használnád, na ott lehet hogy nem teljesítene jól.
2014. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a színe, nagyon tetszik, jól felszerelt, állítható sok minden igény szerint. Jó terepviszonyokra tökéletes.
2014. nov. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg,eleinte nagyon tetszettek ezek a többfunkciós kocsik,de nem tudtunk ilyet venni és jól is jártunk a "sima,hagyományossal". Ha átlagos a mózes része,akkor azt általában hamar kinövik(hacsak nem alacsony szülők vagytok,így a baba is valószínűleg kisebb lesz),főleg ha mondjuk augusztus-szeptemberi a baba,tehát télen nagy hacukában is bele kell férnie fekve.

A másik,hogy a sport részében nem lehet hason aludni...nyilván ez nem mindenkinél szempont, nálam mindkét gyerek órákat aludt hason a babakocsiban. DE ezek egyéni szempontok,amúgy szép a kocsi:)

ha érdekel,nekünk ez van:

[link]

igaz ezt már nem gyártják,de használtan elég olcsón hozzá lehet jutni jó minőségben:)

2014. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem volt/van es legfeljebb azt bantam meg hogy nem mas markat vettem. Chicco triom van, a sportresze nagyon kicsi es keskeny, mas markaknak olyan jo szeles kenyelmes!

A mozest 2 honapig hasznaltam mert uvoltott benne a kisfiam :-) Feladtam, atraktam a hordozoba, de ott is uvoltott es a mai napig nem tudom miert nem raktam vissza a mozesbe ha mar ugyis mindegy. Szoval a mozest kizarolag az en hulyesegem miatt nem hasznaltuk sok ideig de szerintem fel eves korig is siman jo lehet!

A hordozoja azert volt nagyon jo a mienknek mert volt hozza az autoba rogzitheto isofix is, tehat a hordozo az elso pillanattol kezdve autosules volt 13 honapos koraig, es kozben 2 honapos koratol 9 honapos koraig babakocsi is, 9 honapos koratol hasznalom a sportkocsit. Mar 2 eves, ritkan ul bele, es mivel kicsi es vekony beleferne meg de akkor is jobb lett volna egy nagyobb es kenyelmesebb kocsi.

Szoval szerintem jo dolog a trio, es amit belinkeltel meg nagyon jo az ara is, igaz ha a hordozot nem lehet autosulesnek hasznalni akkor vennetek kell azt is. Igaz, azt 1 eves kora utan igy is ugy is venni kene mert a hordozo eleg kicsi.

2014. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vennék, igazából pontosan ilyen szeretnék majd a második bébinek, ha megérkezik. Mármint nem kimondottan ezt a márkát (nincs még kiszemelt márka), hanem ilyen típust, ahol a vázon cserélhető minden "alkatrész" és négy kereke van, illetve viszonylag nagy pakolórésze. Nálunk mondjuk megfelelő is lenne, nem kell majd földes úton tolni, végig járda van mindenhol, amerre mászkálni kell, a súlya sem túl fontos, mert liftes a ház, buszra meg simán fel tudom emelni, a nagyfiamnak ennél jóval nehezebb babakocsija volt, és azt is simán felemeltem, jól ki is izmosodtam abban a pár évben :D

De mondom, nincs tapasztalatom ezzel a márkával, úgyhogy csak a képre és a leírásra tudok hagyatkozni, azt nem tudom, hogy amúgy mennyire bírja a napi használatot, mennyire stabil, milyen a használt anyagok minősége.

2014. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!