Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vennétek ilyen babakocsit?...

Ti vennétek ilyen babakocsit? Van ilyen itt valakinek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 28. 08:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen és 3 gyerek alatt volt egy pár de messze ez a legjobb. Semmi baja, szép nem rázza össze a gyereket minden mindkét irányból rátehető összecsukva sem egy batár nagy, befér a csomagtartóba, súlyra sem nehéz. A sportrésze is elég széles nagyobb gyereknek is (1.5 éves fiam ül benne most)

Én ilyet ajánlok mindenkinek.

2012. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nagyon tetszik nekem is,bár itt olvastam olyat is hogy elég kicsi a mózese és a hordozója is.
2012. aug. 28. 08:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekünk még nincs babánk, de én is pont ezt a babakocsit néztem ki magamnak. Én vennék. :)
2012. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...elég kicsi...hát mihez képest...pont akkora a mózese mint más modelleknek, átlagos hosszúságú 72-73 cm. persze ha nagyon hosszú babád lenne, akkor télen overálban nem fér bele csak szűkösen gondolom így értik.

De azért átlagos hosszúságú babával ez nem okoz gondot.

Hordozója meg, hát ez is mihez képest kicsi a fiam 1 éves 9 kiló 78 centi és 3 hónapja már hogy ülése van hordozó helyett, dehát ezt mások is lecserélik kb. onnantól hogy nagyobb a baba és stabilan ül már, volt már pár féle hordozónk igazából 1 éves gyereknek már mind szűkös volt (maxi cosink volt először, aztán bébé confort).

Nem akarok persze rábeszélni senkit:) de ár érték arányban messze a legjobb.

Egyébként nagyobb mózest nem nagyon tudok, talán a quinny-nek (vagy maxi cosi mura) a régebbi típusú (nem ez az ovális alakú) mózese talán hosszabb egy picit.

2012. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen annak aki ezt mesélte quinny kocsija van.De nekem ez jobban tetszik.Az ára is....
2012. aug. 28. 08:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép és jó funkciója van. Engem az aluminiumváz zavar. Illetve mikor vásároltunk, nekem a férjem hívta fel a figyelmem, hogy ugyanazon pénzért acélvázasat is tudunk venni, és így is tettünk. Nehezebb ugyan, de stabilabb.
2012. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
És végül milyet vettetek?
2012. aug. 28. 09:01
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát ha nem szempont hogy nehéz e vagy nem akkor persze lehet hogy oké. De nekem szempont volt, autóba bepakoláskor meg néha azért kellett emelgetnem. És azért is jó mert legtöbbször az történik hogy a szülők megveszik a nagy nehéz jó bélelt vastag újszülött babakocsit mondván hogy az kell a babának mert nem fog fázni benne nem éri szél stb. aztán mikor a baba már 5-6 hónapos akkorra mindenkinek elege lesz belőle hogy nagy nehéz, nehezen irányítható elfoglalja az egész csomitartót bevásárolni sem praktikus vele és cserélik is le egy könnyebb sima sport kocsira.

Ezzel ez az egész macera feleslegessé válik ennél a kocsinál, mert picinek is jó és később sportrésze is megfelel mivel könnyű. Külön szeretem benne a kivehető és megfordítható (! más a színe) szűkítő betéteket:)

2012. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Acélvázasat, mert felrémlett előttem egy alumíniumkanál, amit úgy hajtogattam össze anno, hogy na.
2012. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:) Típusa milyen?
2012. aug. 28. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!