Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vennétek ilyen babakocsit?...

Ti vennétek ilyen babakocsit? Van ilyen itt valakinek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 28. 08:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jah. :) Mi sokkal olcsóbbat vettünk. Eredetileg használtat akartunk, de nem láttunk a környékünkön egy olyat se, amin ne akadtunk volna fent valamin, így megbeszéltük, hogy 50 ezerig elmegyünk. Így a Brendonban a Touragoo Vesta kocsit vettük meg. Ennek is viszonylag kicsi a mózese, de mire eléri a hosszát kb, addig úgyis ülni fog. :) Ez csak 2:1.

De csecsemőkortól használható autósülésünk van, a kórház pedig nem ragaszkodik a hordozóhoz.

2012. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem túl jó hasonlat. Azért ezek az aluminium vázak nem olyanok mint a kanál. A másik dolog, hogy nem 100 kilót kell elbírjanak csak max.15-öt. Tovább nem nagyon babakocsizik egy gyerek. Nekünk is aluminium vázas babakocsink van, és köszöni semmi baja 2.5 éve és eleve használtan vettem.
2012. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
súlya 13.8 kiló...
2012. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó és utolsó előtti (gondolom, egy és ua.)! Én nem azt mondtam, hogy ezt vegye, még csak nem is ajánlottam. Csak leírtam, hogy ugyanazon árban volt alu és acél is, és mi az acélt választottuk. A kérdező pedig megkérdezte, h pontosan melyiket. Így leírtam, hogy nekünk nem nagyon volt sok pénzünk, és annak keretén belül választottunk.


Nekem nem probléma, ha nehéz. A váz a pincében fog aludni, jogsim nincs, a babakocsihoz nem kell.

2012. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én a 13 as vagyok..persze értem amit mondasz. Miért lennék én az előtte levő is???
2012. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, csak nem a 4 air, hanem a 3.

Könnyű (nekem emeletre kell cipelni, így ez szempont volt), jól irányítható,nagy kerekekkel (elnyeli, ha túl zötyögős), nekem minden szempontból megfelel. Amit nem bánnék, ha másabb lenne: a csomagtartója alul-nem megyünk nagybevásárolni vele, de pl. egy másfél literes üdítőt már nehéz bepaszírozni, ha az esővédő is ott van... A mózese meg kb ugyanakkora mint a többinek, kb fél éves korig jó-bár nekünk szerintem hamarabb ki kell találni vmi alternatívát, mert már nemsoká kinőjük (kicsit gyorsan nő a gyerek).

11 hetes babó anyuja

2012. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!