Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen cipőt vennétek...

Ti milyen cipőt vennétek 14-15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Mivel jön a jó idő kéne venni nyári cipőt. Mondtam anyának milyet kérek (szandál ami nekem tetszik és ne ilyen tűsarkúra gondoljatok hanem pl balettcipő). Anya azt mondta cipőt fog venni mert nem is tudok jàrni lúdtalpas vagyok (az orvosok!! azt mondták màr nem lehet rajta segiteni) és gerincferdülésem van. A szandálba nem lehet talpbetétet venni és amelyikben van az 8-10 ezer forint és max. 5 ezret hajlandó érte adni. A cipőbe belesül a lábam igy is izzadékony vagyok. Csak azt viselhetek amit enged és ne ilyen kivágott ruhákra gondolok hanem visszafogottra. Zsebpénzt se kapok anya szerint felesleges. Mit tegyek? Kinek van igaza?

14/L


2015. jún. 3. 01:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem közeleg valami ünnep vagy bármi, amire ajándékot szoktál kapni? Kérhetnéd, hogy dobja hozzá a cipő árához az arra szánt keretet és akkor tudnál venni egy olyat, ami szép is meg jó is.
2015. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nyáron lesz a névnapom de arra már tudom mit kapott (anya választotta szóval nem én kértem) legalább 15 ezer forint, aztán ősszel szülinap akkor is tudom mit kapok és 20 ezer felett van, legközelebb Karácsony lesz de akkor már felesleges :(

Amúgy eddig csak azt vehettük meg ami anyának is tetszik még cicanadrágot sem hordhatok :(

2015. jún. 4. 21:46
 13/17 anonim ***** válasza:
uh az nagyon szívás :-( de miért,mit mond miért nem lehet?
2015. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Eniko a neved?
2015. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Talán sikerül rávennem..

Azt mondja mert nem tudok járni pedig tudok de szerintem nem én vagyok az egyetlen lúdtalpas

Nem, nem Enikőnek hívnak

2015. jún. 14. 22:10
 16/17 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam soha zsebpénzt, viszont ha ruhára cipőre volt szükségem mindig megkaptam! Nyáron tényleg kényelmesebb a szandál,de én pl nem szeretem a papucsot meg még ugyse, itthon el vagyok benne de ha megyek valahova é bizony zárt cipőbe megyek,és még sose voltam rosszul,nem sült bele a lábam,pedig én nagyon rosszul levős vagyok.
2015. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csatlakozom az elozohoz. Ha rosszul is leszel az betegseg meghozza olyan amit hisztinek hivnak
2015. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!