Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A csillagainkban a hiba könyv...

A csillagainkban a hiba könyv való egy 12 éves lánynak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 24. 13:06
 1/7 anonim válasza:
0%
En senkinek sem ajanlom. En olvastam es nagyon bena volt...felesleges penzkidobas
2015. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen olvastam. Nekem tetszett, viszont kicsit felnőttesen van megírva (remélem hogy értitek...), én ajánlom.. Bár olvastam már jobb könyvet, de a Csillagainkban a hiba a vége felé nagyon tetszett.
2015. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy való-e, de semmiképpen sem árt, ha elolvasod. Én 16 évesen olvastam, és akkor még nagyon tetszett, de így visszagondolva nem is akkora szenzáció, mint amilyennek beállítják. A nyelvezete pedig nem tetszett, mert 16 éves fiatalok NEM beszélnek úgy, mint a főszereplők, sőt nem is nagyon ismernek olyan szavakat.
2015. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deliverance ***** válasza:
54%
Nem ajánlom. Szerintem ahhoz, hogy megértsd az érzelmek mélységét és a helyzet komolyságát, idősebbnek kell lenned. Különben csak a felszínt fogod látni.
2015. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most olvastam 12 évesen, szerintem nyugodtan olvasd el, de szerintem pár év múlva még visszatérek rá. Így is értettem, de nem teljesen, nem minden kifejezést, metaforát. Egyébként imádtam!
2015. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem attól függ, mennyire vagy érett. Én például most vagyok 11 éves, és általában a YA (Young Adult= fiatal felnőtteknek való) és NA (New Adult= új felnőtteknek szóló) könyveket részesítem előnyben.

Én maga a Csillagainkban a hiba c. könyvet is 11 évesen olvastam, és teljes mértékben megértettem.

Jó olvasgatást!

2015. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Szerintem nyugodtan elolvashatod/elolvashatja(attól függ hogy magadnak vagy másnak szeretnéd) én pont most fejeztem be az olvasását. Igen vannak benne nehéz metaforák és olyan szavak amikre nehezen jössz rá illetve nehéz a kiejtése! Én nagyon jó könyvnek tartom de mindenkinek megvan a saját véleménye. Nagyon szívbe markoló. A könyv hátulján is rajta van:

"A CSILLAGAINKBAN A HIBA-JOHN GREEN eddigi legambiciózusabb és legfájdalmasabb mélyenszántó vakmerő pimasz és kíméletlen műve lélegzetelállító felfedezőút az élet és a szerelem kacagtató vérpezsdítő és tragikus birodalmában."

2015. aug. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!