Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megnéztem a Csillagainkban a...

Megnéztem a Csillagainkban a hiba filmet és szerintetek ezután még lehet érdekes a könyv?

Figyelt kérdés
Igazából elszeretném olvasni és aki először látta a filmet és csak utána olvasta el a könyvet neki érdekes volt?

2014. dec. 28. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen a könyv jobban át adja az érzelmeket és az érzéseket. Pl. én is megnéztem az Éhezők viadalát és utána olvastam el a könyvet és imádtam. De vissza térve a Csillagainkban a hiba könyvre azt ajánlom hogy olvassa el mindenki hiszen a film nem ér fel vele.
2014. dec. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, igazából már vagy háromszor láttam a filmet és nagyon tetszett de ha a könyv még jobb mindenképpen elolvasom!
2014. dec. 28. 01:42
 3/7 anonim válasza:
szia én is elsőnek megnéztem és utána olvastam el sokkal jobb volt . jobban megértettem
2014. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, én úgy gondoltam hogy ha először elolvastam volna a könyvet a film nem fog annyira hatni, hiszen nem úgy képzeltem el a szereplőket stb. :)
2014. dec. 28. 12:50
 5/7 anonim válasza:
Pár éve elolvastam, azután láttam a filmet is. A könyv százszor jobb!
2014. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma vettem meg, már a felénél tartok és tényleg sokkal több dolog van benne és jobban vannak ábrázolva az érzelmek stb.:) Kár hogy pl: Isaac-nak szőke haja van, Gus-nak pedig kék szeme, mert a filmben nem így van.
2014. dec. 28. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis úgy jártam mint az első:D Először megnéztem filmen az éhezők viadalát aztán könyvben.A csillagainkban a hiba filmet már láttam és imádtam úgyhogy most a könyvet is meg fogom szerezni:)
2014. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!