Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehet sírni egy könyvön?

Lehet sírni egy könyvön?

Figyelt kérdés
Most fogom elolvasni a Csillagainkban a hibát és azt szeretném kérdezi hogy ti sírtatok-e rajta.

2014. dec. 28. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A filmet vegig sirtam, sajnos a konyvet meg nem tudtam elolvasni de biztos hogy azt is.
2014. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én pont eléggé "érzékeny" lelki állapotban voltam, amikor olvastam, és csak azért nem sírtam rajta, mert nem egyedül voltam a szobában :D (sosem sírtam még könyvön vagy filmen, de ezen tényleg lehet)
2014. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet, de én nem sírtam se a könyvön, se a filmen

én nem az a típus vagyok, de ha te szoktál néha, akkor valószínűleg ezen is fogsz

2014. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

persze....

nem kell hozzá érzékenynek vagy sírósnak lenned csak lehet, hogy rossz napod volt vagy átérzed a könyvbeli szereplők érzéseit....

én nem olvastam a Csillagaimban a hibát csak a filmelőzetest láttam....

de én már többször is sírtam könyvön (néha a nevetéstől is... :D)

2014. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már a fülszövegen is elmorzsoltam pár könnycseppet.
2014. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én jópár filmen meg könyvön sírok de csak ha egyedül vagyok.Pedig egyáltlán nem vagyok sírós mások előtt sose szoktam de az ilyeneket mindig megkönnyezem.Pont ma láttam a filmet de azt nemtudom a könyvet olvassam-e el mert én a könyvön mindig jobban sírok de ez a film...az egészet végigsírtam egyszerűen nem lehetett megállni:( de érdemes megismerni ezt a könyvet/filmet szerintem kihagyhatatlan:)
2014. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a könyvet még nem olvastam, de sírtam már át néhány vonatutat könyv felett. Szóval: lehet! :)
2014. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy hatalmas Csillagainkban a hiba rajongó, de én is megkönnyeztem a végét.
2014. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A filmen - kiváltképpen, ha szinkronosan nézed - valóban lehet sírni; a nevetéstől, méghozzá. Soha nem láttam még ilyen szarul leszinkronizált filmet, Hazel magyar hangja botrányos volt.

VISZONT: a könyv nagyon, nagyon más. Csak akkor olvasd angolul, ha vagy annyira comfortable a nyelvvel, mint a magyarral, mert ezt az irományt teljes egészében át kell élni. Nagyon nyomasztó, egyetlen oldala érzelmileg sokkal inkább kilendíti az embert, mint a teljes film a DVD-extrákkal együttvéve.

2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!