Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak nekem ez a véleményem az...

Csak nekem ez a véleményem az Akkor szakítsunk! -ról?

Figyelt kérdés

Leiner Laurától már olvastam az SzJG-től kezdődően az összes könyvet.A Szent Johanna Gimi elmegy,1-szer olvasható,a Bábel is,na de az Asz! Bárcsak ne olvastam volna el! Kiborított idegileg,hogy Lia mindenért nyávog,és amit elszúrt,azt nem látja be,Norbiba egybegyúrták Cortezt és Szaszát,szóval semmi új,Csabi kész förtelem,Eszti meg no comment... Ezek a karakterek az SzJG-ből lettek? Mert:

Lia=Reni(a nyivákolás miatt)

Norbi=Cortez+Szasza

Eszti=Dina

Csabi=rá nem tudok senkit

Szóval,a véleményem: ez a könyv BRUTÁLISAN ROSSZ!

Nyugtassatok meg,hogy nem csak én téptem a hajam az olvasása közben!!! :(

Őszintén szólva nem ezt vártam Laurától...A mostani könyvét,a Késtélt bizalmatlanul kezdtem el olvasni.És igen,a félelemem nem volt alaptalan: jó lenne a sztori,de ő elcseszte,unalmas lett és kiszámítható,és majdnem összetéptem a könyvet a végét illetően:egy abbamaradt mondattal lezárni a könyvet? Ennyiből egy szótaggal is lezárhatta volna,ami a másik könyvben folytatódik! Meg a fogalmazás,a becenevek: Körte,Bogyó,PUDING,stb... Meg Fogd Be Aszád? Mi ez??? Mi ez,ha nem igénytelen fogalmazás? Nagyon átlagos volt az egész,én is össze tudnám ezt hozni.

Értem én,hogy nagyon fiatalos könyvet akart írni,de a becenevek,a megfogalmazás...Szörnyűek.Nem érti meg,hogy már nem kamasz,hanem felnőtt? Mert pl. több felnőtt író jó ifjúsági regényeket ír,ő meg nem,pedig a többiek sem tinik! Inkább ne írjon könyvet! Az Szjg előtti könyveit sokan nem szerették,talán a Remek! és az Ez is remek! irományairól hallani a nagy fanoktól jó kritikát...

Lényeg a lényeg:így visszagondolva nem értem,mit szerettem Laurában,mert most őszintén...Semmit.Jöhetnek a hatalmas rajongók,hogy márpedig Laura baromi jól ír,és hogy én vagyok a hülye,meg minden egyéb,meg hogy nincs semmilyen ízlésem,oké,én felfogom,hogy ők szeretik az írónőt,semmilyen beleszólási jogom nincsen senki ízlésébe.Én csak azt szeretném,hogyha valaki ugyanígy áll Laura könyveihez,akkor fejtse ki,miért nem szereti,stb.,mert szeretném megismerni a többiek álláspontját is.

U.I.: Írhat az is,aki szereti a könyveit,mondjon(írjon) okokat,hogy mi benne a jó,mert minden könyvben szeretném meglátni a jót!

Köszönöm!



#Szent Johanna Gimi #Leiner Laura #Bábel #Akkor Szakítsunk! Remek!.Ez is Remek!
2015. jan. 3. 22:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:
15%

Azt nem értem ha nem tetszik miért olvastátok el?!

És szerintem igen is jók a Leiner Laura könyvek!

Szerintem meg nincs semmi baj a Bogyó, Pepe, Puding és a Körte névvel.

😒

2021. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
0%

Kérdező, ha ennyire jobbnak érzed magad Lauránál és te is tudnál írni egy ilyet akkor, miért nem kezdesz el írni egy könyvet! Majd meglátjuk ki a jobb te vagy Laura! 😏 (úgyis Laura jobban ír mint te remélem ezt csak egy viccnek szántad)

Sok sikert az írásához!😒

Én véleményem szerint a Leiner Laura könyvek nagyon jók én imádom őket! Sőt ő az egyik kedvenc írónőm.

Egyébként is minek olvastad el, hogyha nem tetszik?! Ja én már tudom, hogy ilyen baromira ‘’értelmes’’ véleményt írhass.

2021. jan. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

#42: Azért olvastam el, mert akkoriban a csapból is Leiner Laura meg a könyvei folytak, én pedig meg akartam érteni, hogy miért örvend ekkora népszerűségnek az írónő. Végigszenvedtem magam az akkor megjelent regényein, hátha így meglelem a választ arra, hogy miért van érte oda meg vissza a környezetem. Viszont a könyvei egyáltalán nem fogtak meg, sőt, ahogy olvashattad is, leginkább frusztrálttá tettek. :D


Aztán kiírtam ezt az ominózus kérdést, (jelzem) zsenge tizenegy éves kislányként, szimplán azért, hogy megtudjam, az én készülékemben van-e a hiba, amiért nem nyerte el tetszésemet az írónő stílusa, ezáltal a történetei sem, és innentől kezdve a többi már történelem.


Hogy megbántam-e azóta, hogy kiírtam ezt a kérdést? Egy cseppet sem. Néha-néha visszajárok ide magamon röhögni, hiszen elég erősen érződik a válaszaimon, hogy egy kislány írta őket, nagyon leegyszerűsített világképpel, emellett hiába telt el már kicsit több, mint nyolc év a kérdés kiírása óta, meglepő látni, hogy még mindig érkeznek rá válaszok. :D


19/L (kicsit több, mint egy hónap múlva viszont már belépek a második X-be. Rémisztő, hogy repül az idő.)

2023. jún. 6. 14:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!