Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok egy könyvet...

Ti elolvasnátok egy könyvet aminek ez az ajánlója?

Figyelt kérdés

Előre tisztáznám, hogy szerelmi szál vagy minimális, vagy nem is lesz benne.


100 évvel természeti csapások és polgárháborúk négy részre szakították Washingtont, négy különböző időjárási viszonyokkal rendelkező államra. Az átjárás tiltott, mindenki ott marad, ahova született.


A 15 éves Heaven a Winterben lakik, így nevezik az állandó fagyokkal, havazásokkal és jéggel teli államot - északot.


A 16 éves Hell a Summerben lakik. Folytonos forróságban és szárazságban kell élnie.


A két fiatalban csak egy közös van: mindeketten arra születtek, hogy újra egyesítsék az egykor ismert Washingtont.



2014. dec. 31. 15:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Oké, vettem, a nevek és a helyszín nem jó. Az első mondatból igen, kihagytam egy szót, de az csak a bemásolásnál ,,tűnt el". Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 1. 13:38
 12/13 anonim ***** válasza:
Washington?? Ez komoly? Mért nem valami kitalált helyen játszódik a sztori. Amúgy még ha a neveket, meg a helyszínt megváltoztatnád, akkor is egy elég gyenge tucat könyv lenne. Még ha ki is tudnád adni, max valami gyengébb vöröspöttyös könyv lenne. Kismilliárd ilyen sztori van. Szeretnék látni belőle valamit, hogy legalább fogalmazókészséged van e, mert az tuti, hogy amikor a fantáziát osztották, nem voltál ott. Szerintem amúgy blog formájában megjeleníthetnéd, biztos lennének olvasóid, pár ember akinek tetszenek az ilyen sztorik! :)
2015. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm az őszínte kritikát. Ezt a ,,könyvet" egyáltalán nem terveztem kiadatni, elég sok ötletem van különböző történetekre, ez csak egy szimpla kérdés volt. Ha érdekel holnap tudok küldeni 1-2 oldalt, a fogalmázással kapcsolatban.
2015. jan. 2. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!