Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok ilyen könyvet?

Ti elolvasnátok ilyen könyvet?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet szeretnék írni, amely nem emberekről szól, nem fantasy. Egy kutya életét mutatná be akinek meg kell szöknie gazdája kegyetlen hátsó udvaráról, és hogy utána milyen lesz az élete a nagyvárosban stb.

Nem sok ilyet láttam, de nem is hiszem, hogy kelendő lenne. Érdemes folytatnom? Az 5. oldalt írom A/4-es méretben.

Szerintetek van esélyem arra, hogy egy kiadó felfigyeljen erre? Aki szeretne, kaphat egy kis részletet privátban.



2014. szept. 8. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lassie hazater megvan?
2014. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem arról szól hogy eladják, elviszik és visszamegy? :D Na ez pont az ellentétje :)
2014. szept. 8. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, küldd a részletet.

Ilyen történetre lehetnek vevők, ha jól van megírva, mert főleg a gyerekek-fiatal felnőttek korosztályának, mint célközönségnek, jól eladhatók az állatos sztorik.

2014. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen a szemszög, 1.sz 1.sz vagy 1.sz 2.sz?


Mi az amit eddig a könyv nélkül nem tudunk? A bántaslmazott kutyák életét úgy nagyjából józan ésszel ki lehet következtetni. A kóbor kutyákét is, többnyire. Mi az, amiért érdekes lesz tovább olvasni? Mi az, amit nem vártunk volna?

2014. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Lassie hazatér az egyik legunalmasabb könyv, amit olvastam, szóval ezek után én nem akarnám elolvasni.


Még nagyon az elején jársz, nem biztos, hogy egyáltalán befejezed - főleg, ha már az elején megkérdőjelezed, hogy van-e ennek közönsége.


Az, hogy foglalkoztat a kiadás gondolata, abszolút érhető. Én is már az elején tudtam, hogy az a célom, hogy kiadják.


Ha nagyon jól megírod meglehet próbálkozni vele Cicerónál vagy a Könyvmolyképzőnél.

2014. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az embereket azok a könyvek kötik le leginkább, ahol azonosulni tudnak valamelyik szereplövel és pl egy kutyával nem túl érdekfeszítő azonosulni.

Ha olyat akarsz írni amire felfigyel a kiadó akkor legyen valami nyálas mártírkodós tiniregény, azok most nagyon mennek.

2014. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a "mártírkodós tininregény" műfajában viszont hatalmas a konkurencia, szóval ott is teperni kell, de nagyon.
2014. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!