Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok?

Ti elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Írtam egy könyvet, itt az előzetes:

Minden a Rich birtokon kezdődik, amikor is Amanda Watson, a Rich háznál dolgozó cseléd egy partin leönti pezsgővel Jack Richet, aki hosszú idő után tér vissza a családjához egy orvosi egyetemről. A fiatalok között első látásra szerelem alakult ki. A lassan kialakuló romancot Jack családja és környezete, első sorban az édesanyja nem nézi jó szemmel és rendszeres megaláztatásban részesíti Amandát. De a dolgok csak akkor bonyolódnak, amikor Jack szülei, látván, hogy komolyra fordította a kapcsolatát Amandával, bérgyilkosokat fizetnek le, hogy megöljék Amanda nagyapját, Danielt, aki már kiskora óta nevelte a lányt. Amanda élete csak akkor változik meg gyökeresen, amikor újra kapcsolatba lép rég nem látott apját, aki ez idő alatt nagy vagyonra tett szert. Édesapja segítségével kideríti, hogy kik nagyapja gyilkosai. Amikor kiderül az igazság, bosszút esküszik a Rich család ellen.



2014. dec. 26. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Nem szeretem a romantikus regényeket, ez pedig nem is hangzik túl eredetinek. Minden második dél-amerikai sorozat története ugyan ez. A két ártatlan szerelmes, akikből az egyik szegény, a másik gazdag. A lányt lenézik, pedig gyönyörű, kedves, tökéletes lény. Valami ármánykodó sátán, aki valami oknál fogva lop-csal-hazudik-gyilkol, de évekig senkinek nem tűnik fel. A lány összeismerkedik valaki gazdaggal, aki segít neki, aztán visszatér, mint valami úrihölgy. Elcsépelt.
2014. dec. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Könyv csak akkor lesz, ha kiadják.

Nem olvasnám el, egyrészt azért, mert nem fogott meg a cselekmény, másrészt pedig az előzetest sem tudtad túl jól megírni, így a regényed sem lehet jobb minőségű.

Ezzel nem akartalak megbántani, lehet, hogy van hozzá érzéked, csupán még fejlődnöd kell.

2014. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány oldalas a könyv A5-ös lapokon?
2014. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
É elolvasnám. 13/L
2014. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én sem vagyok nagy romantikus könyv rajongó. Sajnos az előttem szólóknak igaza van, az ötlet tényleg nem túl eredeti. Sajnálom, de én nem olvasnám el. Ettől még lehet jó a könyved, de az előzetes engem sem fogott meg. De ez csak az én véleményem, biztos vannak akik szívesen elolvasnák! Azért szerintem ne add fel! :)
2014. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A bérgyilkosokig tűrhető, átlags romantikus regény (úgyis kevs Nora Roberts meg Danielle Steel van a piacon), utána viszont valóban átmegy dél-amerikai szappanoperába. Szerintem az már röhejes.

(Miért Jack? Miért nem Richie? :) )

2014. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam végig, mert a fogalmazási készséged nem éppen magas, így untatott a történet, helyenként el is borzasztott. Soha nem olvasnám el olyan ember munkáját, aki még rendesen vesszőket sem tud használni.
2014. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát az előzetes alapján monoton, vontatott és unalmas. Én szeretem a romantikus műveket, de ez azokra az elcsépelt regényújságokra hasonlít amit anyám olvasott a kilencvenes években. Nem jön be, bocs! :)
2014. dec. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bennem egy kérdés merült fel: miért öletik meg a gazdag szülők a csaj nagyapját teljesen titokban? Mi ennek az értelme? Ettől majd elretten a csaj a fiuktól, mert a nagyapját megölte egy ismeretlen? Nekem ez egy logikai bukkanó, amit nem tudok megmagyarázni.

Egyébként teljesen attól függ, min van a hangsúly. Ha a regény lényegi részét egy jól felépített bosszú teszi ki, elolvasnám. Ha az egész inkább arról, szól, hogy összejönnek, a szülők meg fúrják őket, akkor nem. Mivel az előzetesben összesen egy mondat szerepel a bosszúról, gondolom, nem ez lesz a lényeg.

2014. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Rentgeteg szóismétlés. Venezuelai szappanopera-történet. Értelmetlen cselekmény...

Ebből nem nagyon fogsz errefelé megélni.


Plusz igen, a terjedelmet nem ártana bemondani ha állítólag kész vagy.

2014. dec. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!