Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti elolvasnátok?

Ti elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Írtam egy könyvet, itt az előzetes:

Minden a Rich birtokon kezdődik, amikor is Amanda Watson, a Rich háznál dolgozó cseléd egy partin leönti pezsgővel Jack Richet, aki hosszú idő után tér vissza a családjához egy orvosi egyetemről. A fiatalok között első látásra szerelem alakult ki. A lassan kialakuló romancot Jack családja és környezete, első sorban az édesanyja nem nézi jó szemmel és rendszeres megaláztatásban részesíti Amandát. De a dolgok csak akkor bonyolódnak, amikor Jack szülei, látván, hogy komolyra fordította a kapcsolatát Amandával, bérgyilkosokat fizetnek le, hogy megöljék Amanda nagyapját, Danielt, aki már kiskora óta nevelte a lányt. Amanda élete csak akkor változik meg gyökeresen, amikor újra kapcsolatba lép rég nem látott apját, aki ez idő alatt nagy vagyonra tett szert. Édesapja segítségével kideríti, hogy kik nagyapja gyilkosai. Amikor kiderül az igazság, bosszút esküszik a Rich család ellen.



2014. dec. 26. 23:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
Szerintem nagyon jó. Elsőre lehet ,hogy ilyen mexicoi sorozat feeling-je van de szerintem nem az. a fogalmazással nincs semmi gond szerintem pont jó,és szerintem ez úgy van mindt a könyveknél álntalában ,hogy a tartalomba csak az könyv elejét említik meg. Szerintem még sok izgalmat rejt ez a könyv úgyhogy HJRÁÁ!! Szerinetm tökre logikus ,hogy a szerelmesek lesznek de a szülők nem engedik mert a csaj szegény és gondolom az öregfater meg lábalatt volt mibvel már amugy is öreg volt és hogy a lánynak ,Amandának fájdalmat okozzanak megöették aztán jött a csaj apja aki felkuttata a lányát és neki ugye sok pénze van ,így a csaj ki tudja nyomoztatni ,hogy kik a gyilkosok azok meg köpnek és megvan ,hogy kik öették meg az öreget.Ezért Amanda azt hiszi ,hogy Jack keze is benne van a dologba. szerintem tök logikus !! jó lesz ez !!! :)))
2015. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolsó, te egy 11-12-13 éves lány vagy, és most el vagy ragadtatva a történettől, de ha pár év múlva megnézed, azt fogod mondani, hogy egy nagy szar! :)
2015. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nem nem így van :D sőtt nekem átkülte az egész könyvet elolvastam és k**** jo lett :D :D :D
2015. jan. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!