Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Alison Noël - Evermore –...

Alison Noël - Evermore – Mindörökké c. könyvét folytassam?

Figyelt kérdés
Elolvastam az első részét és nagyon tetszett! De nemtudom elképzelni hogy a második meg a többi részben hogyan lehetne folytatni ugy hogy érdekes is legyen, ezert nemtudom hogy folytassam-e a masodik résszel. Aki olvasta: mi a véleményetek rola? Előre is köszi 😉

2014. okt. 2. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az ilyen fanficekből nem nagyon szoktak jó dolgok kisülni, szóval szerintem ne!
2014. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semi bajod nem lehet, ha folytatod. Az a lényeg, hogh nem tudod, hogy még mivel lehetne fokozni, aztán elámulsz, hogy erre még te sem gondoltál. :)
2014. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írsz egy fanficet, csinálsz hozzá egy blogot. Megy a sok rajongója a könyvnek, akiktől meg fogod kapni, hogy ez szar, nem is ilyen a jelleme a szereplőknek, mi ez a baromság, stb... Ha írói ambícióid vannak, inkább egy saját regény megírásával próbálkozz.
2014. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a sorozat borzalmas. Még az elején jó volt, de a második résztől kezdve az egész csak egy színvonaltalan maszlag. Szerintem a Fallen sorozat mellett ez az egyik legrosszabb vörös pöttyös könyv.
2014. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!