Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elcsépelt ötlet, vagy folytass...

Elcsépelt ötlet, vagy folytassam? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. két hete elkezdtem írni egy történetet, amit a Disney mesék ihlettek. Amolyan "Disney mese a valóságban" dolog, Hófehérkével. Elolvastattam a barátaimmal, sőt a családommal is, és a baráti körömből kaptam olyan megjegyzést, hogy ezt meg azt a sorozatot másolom. Életemben nem láttam ilyen sorozatot, nem olvastam ilyen könyvet, csupán megihletett, amikor az unokahúgommal megnéztem az eredeti Hófehérkét. Amúgy a történet teljesen eltér a Disneytől, sok elemet nem használtam fel. Szerintetek baj, ha az alapötletem a valóságban játszódó mesére épül, vagy ez túl elcsépelt?



2014. márc. 15. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az írónő az aki, a Disney meséket modern köntösbe bújtatja.

Beastly- Szépség és a Szörnyeteg

Kiss in time- Csipkerózsika

Az ötlet jó, csak jól is írd meg. :)

2014. márc. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

folytassad!

minek hagyatkozol mások véleményére, visszaszólásaira? ha magadnak írod, akkor ők ne szóljanak bele, ráadásul ne vedd magadra a szavaikat.

először mindenki magának kéne írjon, nem mások szórakoztatására. aztán ha meg akarod osztani mással is a történetedet, akkor elviseled a kritikákat, javítgatsz a tanácsuk alapján, de valaki kérésére ne hagyd abba az írást... gondolom láttál már olyan blogokat, ahol az író hölgyecskék mások szórakoztatására ír, nem azért, mert neki jólesik. te ne légy olyan :)

2014. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!