Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A merengő.hu oldalon a figyelm...

A merengő.hu oldalon a figyelmeztetés besorolásnál milyen cselekmény számít 16+osnak és mi számít már 18+osnak?

Figyelt kérdés

#merengő.hu
2014. márc. 24. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
"- Ha erotikus tartalom, gyilkosság, kínzás vagy nemi erõszak van a ficben, 18-as korhatárt kell választanod. Ha csak súrolod ezeket a jellemzõket, ha nem mászol beléjük nagyon, akkor elég a 16-os. Ha csak trágár beszéd van a ficben, akkor 14-es kell. Ha pedig nincs benne semmi "nehezen emészthetõ" elem, akkor 12-sel tedd fel, vagy nem korhatáros jellemzõvel. " (GYIK)
2014. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mire kiírtam ide én is megtaláltam, csak a kiírás előtt annyit agyaltam rajta, kerestem és nem találtam, de nagyon köszönöm, hogy annak ellenére is leírtad ide nekem, hogy fenn van a GYIK menüpontban és nem küldtél el rögtön melegebb éghajlatra :) :D
2014. márc. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!