Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó sci-fi/fantasy könyvet?

Figyelt kérdés
23 éves lánynak, az Éhezők viadalához, vagy a Cinderhez hasonlót. Ne legyen linonádé, de. Túl komor se.

2013. dec. 15. 00:13
 1/4 Répási Vendel ***** válasza:

Én bár fiú vagyok, de ezt a két könyvet én is baromira élveztem:

Bestie-A szörnyszívű

Marija Morevna és a Halhatatlan

Mind a kettő népmese feldolgozás, az első a Szépség és szörnyeteg átdolgozása a modern valóságra, a másik pedig a korai szovjetúnió és az orosz népmesék különös összedolgozása. Ez most lehet, hogy ijesztőnek hangzik, de nem a történelem a legeslegfőbb lényeg benne, a nőisességről is épp annyira szól, amit egy nő biztosan jobban megért és értékel, mint amennyire én.:) Én nagyon tudom ajánlani, az egyik kedvenc könyvem.

2013. dec. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Muszáj, hogy modern legyen?


Nálam abszolút favorit a Láthatatlan ember.


Lányoknak is tetszeni szokott, mert végigkíséri több romantikus szál is a regényt (szerelmi négyszög), pluszban (a valóságtól csöppet eltérő) történelmi háttere is van.

Ja, és egyes szám első személyben íródott, mint az Éhezők viadala, csak itt egy fiatal fiú szemszögéből.

2013. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Marie Lu - Legenda

Én nagyon szerettem az Éhezők viadalát és ezt a sorozatot is ugyanúgy a szívembe zártam. :)

2013. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Patrick Rothfuss: A szél neve

egyik kedvencem :)

2013. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!