Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen fantasy konyveket...

Milyen fantasy konyveket tudtok ajanlani egy 13 eves lanynak?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondoltam,amin lehet gondolkozni,van benne sok szimbolum,valamilyen szinten tarsadalomkritikai meg filozofiai dolgok is,komoly,kerek tortenet,jo es rossz harcarol,de van benne humor,oldottsag,esetleg ironia,meg a szereploknek emberi a viselkedese.
2013. júl. 19. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Alexandra Adornetto-A lázadó
2013. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlanám a Cherubion kiadó gondozásában megjelent fantasy könyveket.

Káosz sorozat,Az Aranyváros Legendája,Az Aranyváros Ostroma,Orkháború I-II,Az Éj Trilógiája,A Hajnal Trilógiája,stb...

Ezek pedig antológiák,amik kapcsolódnak egy-egy főbb esemény sorozathoz,és Worluk világához,de önmagukban is élvezhető lebilincselő művek.

Szellemlátó,Izzó Parázs,Köderdő,Rothadás,Démonének,A Halál Színháza,Lélektánc,Orktánc stb...

Nekem összesen 50 kötet van ezekből a remekművekből,és 2-3 alkalommal már elolvastam mindet,most kezdtem újból. Ha elkezdi az ember olvasni nem tudja letenni őket.

Jó szórakozást!

2013. júl. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amy Kathleen Ryan Ragyogás

Rachel Vincent Kóborok, Latrok, Falka

Stephen King Carrie

Ransom Riggs Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

2013. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a Percy Jackson és az olimposziak sorozat, az Eragon sorozat.

Én ezeket tudom ajánlani.

2013. júl. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lois Lowry:Az emlékek őre,Valahol messze,Hírvivő,A fiú
2013. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!