Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen az alapsztori?

Milyen az alapsztori?

Figyelt kérdés
Negró a kis fekete mudi és gazdája Marcell teljesen hétköznapi életet élnek.Nincs semmi gondjuk...szép és nyugodt életük van.Marcinak nagyon tetszik egy lány aki azonban nem lehet az ővé.Ő már másé de még hisz benne, hogy egyszer az ővé lesz.Néha szokott lottózni.Nem megszállotja de két hetente vesz 2-3 szelvenyt.Szerencséjére nyer 3,5 millió forintot.Nagy álma, hogy eljutthasson Hawaira.Ennyi pénzből két személy boldogan elmehet, így hát elhívja szerelmét, aki nagy bánatára lemondja.Marci mégis elmegy, hogy legalább ennyivel is jobban érezze magát.Egyedül ment ha nem vesszük figyelembe a Negrót akitől nem tudna elszakadni.Az égen rettenetes dolog történt.Lezuhant a repülő.Csak páran élték túl.Marci szerencsére épségben maradt.Viszont egy lakatlan szigeten volt.Nehéz dolog volt ott élni.Vajon egyáltalán túlélte és hazajutott?

2013. aug. 19. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A vége kicsit érdekes, de különben jó, szerintem megér egy próbát, hogy végig tudod-e írni! :-)
2013. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nagyon izgalmasan hangzik,de ajánlók jobb neveket.
2013. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szerintem látogass meg egy elmegyógyintézetet! LEHETŐLEG MINÉL HAMARABB...
2013. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem ide kell jönni trollkodni...utolsó!!
2013. aug. 20. 19:25
 15/16 Pali1977 ***** válasza:
Tudod mit? Írd meg, és meglátjuk :)
2014. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még kicsit finomítsd. Egyelőre összeollózottnak tűnik, persze múlik a karaktereken, a stíluson is, de a "nyertem a lottón" és a "lakatlan sziget" téma is elég gyakran használt. Persze a lakatlan sziget kérdése pszichológiailag nagyon izgalmas, de ahogy ebbe belekeveredik a romantikus szál, a kutya és a gazdája téma, plusz a lottózás, együtt már kicsit sok. Lehet, hogy jobban járnál, ha egy, maximum két kérdéssel foglalkoznál, és bontanád ki, nem néggyel. Illetve tényleg figyelj a fogalmazásra, mert a kérdésben sok volt a helyesírási, és stilisztikai hiba, amik nagyon sokat ronthatnak a regény színvonalán. Nem kötekedés, puszta jótanács :)
2015. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!