Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen az alapsztori?

Milyen az alapsztori?

Figyelt kérdés
Negró a kis fekete mudi és gazdája Marcell teljesen hétköznapi életet élnek.Nincs semmi gondjuk...szép és nyugodt életük van.Marcinak nagyon tetszik egy lány aki azonban nem lehet az ővé.Ő már másé de még hisz benne, hogy egyszer az ővé lesz.Néha szokott lottózni.Nem megszállotja de két hetente vesz 2-3 szelvenyt.Szerencséjére nyer 3,5 millió forintot.Nagy álma, hogy eljutthasson Hawaira.Ennyi pénzből két személy boldogan elmehet, így hát elhívja szerelmét, aki nagy bánatára lemondja.Marci mégis elmegy, hogy legalább ennyivel is jobban érezze magát.Egyedül ment ha nem vesszük figyelembe a Negrót akitől nem tudna elszakadni.Az égen rettenetes dolog történt.Lezuhant a repülő.Csak páran élték túl.Marci szerencsére épségben maradt.Viszont egy lakatlan szigeten volt.Nehéz dolog volt ott élni.Vajon egyáltalán túlélte és hazajutott?

2013. aug. 19. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó szerintem, írjad
2013. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit fura. Nem értem magát a csajt, hogyan jön a képbe, hogyha a sztori arról szól, hogyan él, majd gondolom később megmenekül a szigetről.

de írj, és fejlődni fogsz!

2013. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a csajnak lesz szerepe mert miatta éli túl ill. ő talál rá
2013. aug. 19. 17:11
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hülyén fogalmazol már egy ilyen rövid szövegben is, akkor nem sok reményt fűznék egy teljes írásodhoz.


Kicsit tanulj még, okosodj.

2013. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nem értem miért fogalmaztam rosszul..teljesen érthető.Az meg, hogy nem derül ki, hogy-hogy menekül azért van, hogy legyen benne relytéj legyen miért olvasni
2013. aug. 19. 20:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy érthető. Szerintem arra gondolt, hogy stilisztikailag nem értékelhető.
2013. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pontosan.


Megértettem, hogy mit akarsz írni, de az más dolog hogyan adod mindezt elő. Ha a könyvedben is ilyen módon teszed, akkor nem reménykednék a helyedben.

2013. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most ha arra céloztok h a mondatok nem függnek össze akkor csak annyi a válaszom:Nem tudtam őket összekapcsolni.Amit kellet azt elmondtam 2-3 mondatban aztán a következő.A könyvben persze nem így lesz hisz ott 1 fejezetet beszélhetek róla.
2013. aug. 19. 20:16
 9/16 A kérdező kommentje:
meg én nem reménykedem.Tudom, hogy ez a könyv nem az asztal fiókban vagy a kukába fog landolni.Ha nem is adják ki akkor is megleszek elégedve magammal és csinltatok majd pár példányt belőle
2013. aug. 19. 20:18
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

A többi vesszővel mi történt? Nagyon fontosak egy szövegben, nem csak a "hogy" elé kell. Valamint a szóközök is hiányoznak pár helyről. És REJTÉLY, nem pedig relytéj.

Amúgy, Legyek urához, és Robinson Crueso-hoz hasonlít. A fogalmazásod tényleg fura. Pl.:

"Az égen rettenetes dolog történt." --> Út közben/Az odaúton rettenetes dolog történt. Az "égen" furán hangzik. Szóismétlésekre figyelj oda,ne legyenek.

Alapötletnek (még ha nem is túl eredeti) nem annyira rossz, ha megírnád lehet, jó lenne. :)

2013. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!