Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik az a fantasy regény...

Melyik az a fantasy regény amin sírtál?

Figyelt kérdés
Nekem a Gyűrűk Ura volt olyan,meg a Szilmarilok
2013. jún. 27. 14:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egyébként Gondolin bukását én is végigsírtam.De ahhoz képest,hogy eddyighány könyvet olvastam el,kevés olyan volt,amin sírtam.
2013. jún. 28. 22:36
 22/29 B25 ***** válasza:
Enigma: Helena Silence
2013. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hát a Trónok Harca nem való nektek xD Ott sorozatszámra buknak ki a fő karakterek. :P
2013. júl. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Bocsi de jobb lenne ha a kérédsre válaszolnál.Én elolvastam a Trónok harcát,jó könyv,de nekem trágár,és túl szókimondó.Nem lett kedvenc.
2013. júl. 1. 16:31
 25/29 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Kérdező a Trónok harcás gondolom arra utalgat, hogy ő azon sírt vagy csak egyszerűen megjegyezte.

Hidd el fogsz még sírni könyvön.

Spolieres lehet a továbbiakban a hozzászólás

A Vámpír könyveken, akkor sírtam mikor meghalt: Gavner, Darren, Mr. Creapsley, és a legvégén is sírtam amiatt, ahogy vége lett.

Harry Potterben: Dumbledor + a nagy csata áldozatain is sokat sírtam

2013. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
valószínű.De eddig csak 5 könyvön sírtam,a Kis hercegen,a Szilmarilokon,a Gyűrűk Urán,a Hobbiton,meg a Paul et Virginie-n.A harry Potteren egyáltalán nem sírtam(lehet,hogy én vagyok érzéketlen?)
2013. júl. 1. 21:47
 27/29 A kérdező kommentje:

Csatlakozott a "nagyonszépésmaghatóvoltezértsírtamrajtaegykicsit"kategóriájú fantsy könyveimhez egy új:Neil Gaiman:Óceán az út végén

:,(

2013. júl. 9. 22:59
 28/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom kérdező, én még nem olvastam a GyU-t (valahogy egyszerűen nem bírom rászánni magam. Az óceán az út végén tényleg jó? Én gondolkodtam rajta, hogy neki állok de végül mégse.

1-es volt

2013. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon tetszett:)Sokat lehet rajta gondolkodni,meg tanulságos is:D
2013. júl. 10. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!