Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tini regény fiú főszereplővel...

Tini regény fiú főszereplővel (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Nagyon unom már a sok nyáladzó tinilány tragédiát, így ezúttal olyan könyvet keresek, amiben tinédzser fiú a főszereplő, és mindig az ő szemszögéből vannak leírva az események. Nem feltétlenül kell romantikus regénynek lennie, sőt jobban örülnék neki, ha nem a szerelmi szálon lenne a hangsúly. Valami igazi akciódús fantasy könyvre gondoltam (szólhat mindennapi életről is, de akkor nagyon ütősnek kell lennie :D)

Ilyen például Tom Becker Darkside c. regénye, ha valaki esetleg írni szerette volna, már olvastam.


16/L



2013. jún. 16. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hú... elsőre a Battle Royale jutott eszembe, ami ugyan nemcsak fiú szemszögből mutatja be az eseményeket, hanem majdnem minden szereplő nézőpontjából, de annyi szent, hogy nagyon ütős a regény =D

A Zabhegyező még egész jó, bár ez nem fantasy, és igazából embere válogatja, kinek jön be ez a fura stílus.

A Tiszták sem teljesen fiú szemszögből íródtak, csak félig, de úristen, ilyen pörgős, sötét történetet a battle Royale óta nem olvastam =D

Vérbe öltözött Anna - imádom! Igaz, kicsit hangsúlyosabb a szerelmi szál, mint az előzőkben, de egyáltalán nem nyomja el a cselekményt, ami kellemesen borzongató, mint egy Odaát rész =)

Leganda - itt is csak a fele fiú szemszög, és van benne egy kis romantika, de amúgy letehetetlen, izgalmas, akciódús, a szereplők OKOSAK, amit kész felüdülés volt olvasni, szóval szerintem egy próbát megér.

Amiket ugyan nem olvastam, de legjobb tudomásom szerint megfelelnek az elvárásaidnak: Köddé váltak, Útvesztő, Gyökértelen, Emlékek őre, Villámtolvaj, A smaragdtábla, Hounded, Leviatán

2013. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd csemegézek belőlük. Ment a zöld kéz :)
2013. jún. 16. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:

olvasd el a percy jackson-t

5 része van, de nagyon jó

2013. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 akárki 10000 válasza:

A Gyökértelent a villámtolvajt és a Leviatánt én is mindenképpen ajánlom csak mert olvastam Ezen kivül: hajó bontók, bartimeus kronika, vézna hóhér,trónörökös,merlin összeesküvés,Eragon, Torres fivérek, michael vay a 25-ös cella fogja ( ez kicsit gyerekesebb ), rúvel hegyi legenda, bolhedor lovagjai, csók pont jókor, szörnyszívű

Ha pedig a romantikusabbak érdekelnek akkor a tökéletes kémiát ajánlom és a folytatásait , az is csak félig fiú szemszög

2014. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!