Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Minél többet gondolok a...

Minél többet gondolok a könyvre, annál jobban megvetem és utálom, de miért? Csak én vagyok így az SzJG-vel?

Figyelt kérdés

Már rég kiolvastam és amikor újra előjött a könyv, mint téma, akkor egy csomót beszéltünk arról, hogy mennyi minden szemétség van benne:- A többi osztályt direkt ellenségesnek mutatja, de csak azért, hogy Reniék osztálya legyen mindenki számára a legjobb.

- Egyértelmű, hogy Corteznek kellett volna tenni valamit Renivel és nem kellett volna várnia annyit. A nyolcadik részben kiderül, hogy Reni pont azért tetszett neki, mert úgy gondolta, hogy egy ilyen srác, mint ő soha nem érdekelné: De hát Renin teljesen látszott, hogy odáig van érte...

Meg ilyesmikről beszéltünk, akárhányszor eszembe jut annál jobban megvetem. Csak én vagyok így vele?



2013. jún. 14. 14:13
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsó: a könyv amúgy 13-15 éveseknek írodott :D
2013. jún. 16. 15:37
 12/35 Reni Rentai ***** válasza:
53%
hidd el én akármennyiszer el olvastam a sorozatot egyre szánalmasabbnak tartom renit . meg tudlak érteni . ( a nevemet nem nézni a barátnőméről irtam ! )
2013. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
:D Okés. Köszi a választ.
2013. jún. 17. 19:26
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

én is érzek így

- a poénok egyszer jók, de sok viccet többször is elsüt

- néha direkt kigúnyolja az osztálytársakat, olyan tulajdonságokkal ruházza fel őket, hogy totál őrülteknek nézzük őket, ráadásul kiválaszt 2-3 tulajdonságot és azok alapján beskatulyázza az össze szereplőt

- a Cortezes dolgot én se értem. Ha tényleg belé volt zúgva, miért kavart Vikivel? Oké, mert féltékeny volt Arnoldra, mert Reni rá se bagózott (legalábbis így látta) de ez még nem ok arra, hogy egy Vikivel összejöjjön

2013. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel az egésszel, mert amúgy szeretem az SzJG-t.
2013. jún. 19. 13:02
 16/35 anonim ***** válasza:
33%
Bla bla bla, már bocs. 10. válaszoló, tudod, vannak akik 28, sőt 40 évesen is olvassák... mindegy, elég idegesítő hogy az szjg-ről szóló kérdések többnyire abból állnak hogy az szjg milyen béna, meg hogy kicsit sem ilyen a valóság stb... ha valakinek nem tetszik, ne olvassa, kész! Lehet most akkor negatív véleményeket alkotni rólam, hajrá!
2013. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Én szeretem az SzJG-t ezért is olvastam. A kérdésem pedig ez: Minél többet GONDOLOK a könyvre, annál jobban megvetem és utálom...
2013. jún. 24. 13:48
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Kérdező: Igazad van, talán kicsit tényleg túloztam az ügyben, mely korosztály a célközönség :P De azért maradjunk a 12-15-ben ;)


16-os: Felőlem idősebbek is olvashatják, sőt, tudom, hogy léteznek ilyenek, jómagam is 23 éves vagyok, de nagyon sok mindennek (filmeknek, könyveknek, de biztos akad ezek között is kivétel) van egy célközönsége, és az SZJG-nek a már fentebb említett korosztály az, ha tetszik, ha nem :) Ennyi erővel mondhattad volna azt is, hogy van néhány fiú, aki olvassa, ettől ez még tini lányregény marad :DD Remélem érted a párhuzamot. És hogy miért olvastam el mégis?? Hát ha nem olvasom el, akkor hogy a fenébe tudnék róla véleményt alkotni?? :) Talán jobb lenne, ha úgy kritizálnám, hogy azt sem tudom mi áll benne? :)

2013. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
4%
Sajnálatos módon nem csak te vagy így vele. Én nem értem miért nem tetszik ez a könyv. Leiner Laura mindent úgy írt bele, ami a valóságban is megtörténhet. Ez így van jól és kész!! Én imádom a SZJG-t. SZJG 4ever!!!
2013. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

SZJG 4ever: Nem egyáltalán nem történhetne meg a valóságban. A szereplők nagyon el vannak túlozva (ami nem baj, de nem illenek bele a valóságba), és ilyen iskola nincs: francia tagozatos iskola, ahol angolt nem is tanítanak. Hogy rakhatnak be egy angol anyanyelvű tanárt, olyan iskolába ahol a diákok fele egy szót se tud angolul?? Egyébként, milyen az az iskola, ahol nyelvből csak franciát tanulnak? (1-8) Ráadásul nem csak 1 ilyen lenne, mert nem nagyon ismerték egymást. Plusz az milyen már, hogy az érettségin átrugdossák a diákokat (Virág-magyar), közben meg a rajztanár bukással fenyegetőzik 9.-ben?? És nem hiszem el, hogy a felvételin Virág benne volt az első 24-ben!!

És még tudnám sorolni, bár először én imádtam. És én is az voltam, aki nem gondolkozik olvasás közben. Az első 6 részt zsinórban elolvastam, és akkor gondoltam végig. Nem csak te vagy így vele :)

2013. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!