Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvemről?

Dorina90 kérdése:

Mi a véleményetek a könyvemről?

Figyelt kérdés

Egy Polly nevű lányról aki a zakkant nagybátyjával James bácsival és a nagynénjével Emily nénivel él Londonban. Egy nap James bácsi bezárja egy sötét szobába. Polly hirtelen egy erdőbe kerül. Csodálatosan szép ott minden. Tavak vannak, amiken keresztül más más világokba kerülhetünk. Polly rátalál egy világra ahol az állatok beszélnek és egy hatalmas oroszlán a királya. A világot sötét erők veszélyeztetik. A Jó és a Rossz közti háború sosem ér véget. Pollyinak kell megmentenie Edmundot az oroszlánt és a többi élőlényt. Egyenlőre ennyi. A Narnia alapján van. De ott van még Digory akivel nem tudom hogy mi legyen... Kaptam ötleteket, hogy Polly meg az ellenség fia egymásbaszeret és Pollynak nincs más választása meg kell ölnie a fiút. De közben Digory szereti Pollyt. Nem tudom mi legyen Digoryval. Valószínűleg meg fogják mérgezni vagy nem tudom.


Szóval van ötletetek hogy mi legyen Digoryval? Milyen a könyv? De persze most nagy vonalakban írtam le...



2013. jún. 9. 10:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ez nem következtetés volt, hanem feltételezés. És attól, hogy nem kaptál díjat, még lehetsz jó író.
2013. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%

18-as látszik, hogy új vagy itt gyk-n , valamint az is, hogy még nem nagyon olvastál történetes blogokat. A felét tizenévesek írják, ilyen blogokból több ezer van, tehát nem nagy szám, ha valaki szeret olvasni-írni tizenévesen.

Ez egy fanfic. Unalmas, és kusza ez a leírás (számomra). Én ennyi idősen szintén gondolkoztam történe tovább írásokon (manapság is) , de nem írtam le őket. A saját történeteimet pedig nem mutogattam senkinek. Valamint megjegyezném azt az aprócska tényt, hogy nem Rowling írta a Gyűrűk Urát, hanem Tolkien. Ez hatalmas melléfogás volt kis szívem.

Valamint te vasárnap is iskolába jársz? Nem is tudtam, hogy vannak még ilyen sulik.

Visszatérve a témára, én is merítettem már könyvekből ihletet, de amit te csináltál az nem merítés, hanem másolás.Valamint a regényedet magadnak kell megírnod, nem találhatjuk ki mi.

Amit ajánlanék:

-vesszők használata, helyesírás gyakorlása

-több szerénység, a negatív kritikát is el kell tudni viselni

-OLVASÁS, mielött neki állsz írni olvas sokat. enélkül ez nem megy.

-írás elött pedig gondolkodj, ne csak random írj a vak világba

további sok sikert

2013. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok új és rendszeresen olvasok fici blogokat :) úgyhogy ez kicsit mellétalált, de sebaj. A személyeskedés ma már úgy tűnik divat.


A kérdés kiírójának pedig kitartást kívánok, nem lesz ez rossz, csak még fejlődni kell.

A negatív kritikákat pedig bírni kell!

2013. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem a gond itt az, h mindenben megegyezik a 'torteneted' a Narnia-val, tehat nem csak az ihletet meritetted a Narniabol, hanem mindent. Szorol szora errol van szo, es ha a konyv masik fele teljesen mas iranyba megy, az teljesen lenyegtelen ezek utan.


Ezt epito kritikanak vedd, nem az irastol akarlak elbatortalanitani. Irj! Persze, hogy irj! De ne mar letezo tortenetek alapjan vagy azokbol kiindulva. Talald meg a sajat vilagodat. (masik, sztem meg korai irnod, nem lattal/olvastal/hallottal eleg tortenetet es valosagot az eletedben ahhoz h sajat hangodat megtalald, vagy ki tudj talalni eredeti torteneteket.

De sok sikert es hajra!

2013. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
szerintem 10 évesen ne állj neki könyvet írni. A Gyűrűk ura-t Tolkien írta kb. 1937 körül. A Harry Potter sokkal késöbb íródott. A kettő semmiben nem hasonlt maximum annyiban hogy fantasy. Nézz utána mielött olyat írsz aminek nem is néztél utána.
2013. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 petra.sli ***** válasza:
Szerintem ne másold le mert kemény kritikákat kapsz a narnia rajongóktól és amit leírtál az Narnia 1. a varázsló unokaöccse
2013. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 petra.sli ***** válasza:
De legalább más nevet adj a csajnak mert a könyvben is ez van és így elég ciki és jobban látszik hogy másoltad
2013. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!