Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a könyvemről?

Dorina90 kérdése:

Mi a véleményetek a könyvemről?

Figyelt kérdés

Egy Polly nevű lányról aki a zakkant nagybátyjával James bácsival és a nagynénjével Emily nénivel él Londonban. Egy nap James bácsi bezárja egy sötét szobába. Polly hirtelen egy erdőbe kerül. Csodálatosan szép ott minden. Tavak vannak, amiken keresztül más más világokba kerülhetünk. Polly rátalál egy világra ahol az állatok beszélnek és egy hatalmas oroszlán a királya. A világot sötét erők veszélyeztetik. A Jó és a Rossz közti háború sosem ér véget. Pollyinak kell megmentenie Edmundot az oroszlánt és a többi élőlényt. Egyenlőre ennyi. A Narnia alapján van. De ott van még Digory akivel nem tudom hogy mi legyen... Kaptam ötleteket, hogy Polly meg az ellenség fia egymásbaszeret és Pollynak nincs más választása meg kell ölnie a fiút. De közben Digory szereti Pollyt. Nem tudom mi legyen Digoryval. Valószínűleg meg fogják mérgezni vagy nem tudom.


Szóval van ötletetek hogy mi legyen Digoryval? Milyen a könyv? De persze most nagy vonalakban írtam le...



2013. jún. 9. 10:43
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam hogy a Narnia alapján írtam. :)
2013. jún. 9. 10:44
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Ezmiez? Narnia fanfic? Ha az, még annak is borzalmas. Komolyan egy második Narniát akarsz írni? És ha eltekintünk attól, hogy nincs fantáziád saját ötletekkel előállni, még mindig ott van a fogalmazás.

Mielőtt könyvet írsz, tanuld meg szép magyar nyelvünket HELYESEN használni! Az írásjelek azért vannak, hogy a megfelelő helyre kirakd őket. A legtöbb kötőszó elé vesszőt kell írni. És nem csak pont létezik...

Hány éves vagy? Valószínűleg túl fiatal vagy ahhoz, hogy könyvet írj.

2013. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, te is tanuld meg a magyar nyelvet!

"Ezmiez?" na akkor ez mi? És még te beszélsz itt... Csak sajnálni tudlak, hogy ilyen szánalmas vagy... -,-"

2013. jún. 9. 11:11
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem esett volna le, szándékosan írtam így. De ha jobban tetszik: "Mi ez itt?" Tessék, már boldog kicsi szíved?

Megkérdezhetem (ismét), hogy hány éves vagy? Mert én úgy 10-12-nek saccolnálak. Ha pedig nem bírod a kritikát, minek kérsz véleményt? Jellemző. Csak pozitív véleményt vársz, hogy mindenki az írja majd, hogy "Jajj, annyira tehetséges vagy! Tuti elolvasom majd! Légyszilégysziii írd továább!" Hát, gyermekem, felvilágosítalak, ez nem így megy. Fogadd el a negatív kritikákat is, mert mindig lesz valaki, aki megtalálja a hibáid! Jelen esetben nem is nehéz, mert sok van belőlük.

2013. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
10 éves vagyok. Pont ezért nem kell ennyire magasra tenni a mércét, mert még csak 10 éves vagyok nem tudok olyan könyvet írni, mint pl. J. K: Rowling. Mellesleg nem, nem akaok 2. Narniát írni. Ebből csak az ihletet meg a neveket merítettem. Mire a könyv végére érek, nem is fog hasonlítani a Narniára. Találtam néhány jó kis nevet, szóval már nem minden név lesz ugyanaz. De ha már itt tartunk vegyük pl. a Harry Pottert és a Gyűrűk Ura-t. Ugyan az írta ugye? Na. Majdnem minden ugyan az. A szereplők tulajdonságai. A helyszínek. A kifejezések. Szóval az írónő ihletet merített az előző könyvből. Felhasználta a másik könyvhöz. Ezzel nincsen semmi probléma. Akkor miről is beszélünk?
2013. jún. 9. 11:34
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

1. Fogalmam sincs ki ez a Digory. Nem értem, hogy hogy kerül bele ebbe egészbe.

2. Ez inkább Narnia fanfic, mint saját story.

3. A vesszők hiánya zavaró.

4. Hány éves vagy? Mióta írsz?

2013. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat gyorsan írtam:

J.K. Rowling

akarok


Elnézést.

2013. jún. 9. 11:36
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
A tehetséget nem korhoz viszonyítva mérik. Nem fogják azért kiadni az irományodat, mert még csak 10 éves vagy. Ergo a "könyv" megnevezés már nem lenne helyes. Másrészt: te találtál a Harry Potterben Frodó nevű karaktert? Na ez a különbség. Meg, hogy a Harry Potter meg a Gyűrűk Ura nem is hasonlítanak. De mindegy, nem akarok pitit vitába keveredni egy tíz évessel, én csak megmondom a véleményedet, ha kérted, és hát... Szerintem nem most lesz belőled író.
2013. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
kislány, nem is ugyanaz írta a Harry Pottert meg A gyűrűk urát :D el vagy tévedve. egyébként nagyon unalmas a sztori, és koppintós, el nem tudom képzelni, hogy ebből hogyan lehetne valami nem elcsépelt dolgot kihozni. 10 évesen ne akarj "könyvet" írni!
2013. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A Gyűrűk urát Tolkin írta, nem Rowling és kb fél évszáddal előbb. Szerintem a két könyv nem is hasonlít, nem értem mire gondoltál.
2013. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!