Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik ez a regény?...

Hogy tetszik ez a regény? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm regényt ír. (Nem én!) Szóval hogy tetszik a részlete? Azért én írom ki, mert ő neki nem fogadták el xĐĐ

Augusztus 31 (Szombat)



Mint a többi átlagos lány én sem vártam a suli kezdést. Utolsó hétvégén sátorozni mentünk a gyermekkori legjobb barátnőmmel Lilivel és családjával.

Nem történt velünk semmi izgi nagyon hamar eltelt az a nap és már reggel indultunk is vissza.


Összefoglalva a napom jó volt .


A vasárnapom úgy telt mint mindíg pop zene hallgatással egy kis olvasással..

Szeptember 1 ( Hétfő)


Reggel szomorúan ébrettem mert vége a nyárnak. :/ Siettem felöltöztem hogy el ne késsek az iskolából. Már az első nap belebotlottam a suli legmenőbb pasijába aki mellesleg már tavaj óta tetszik. A neve Ádám.Az úgy történt, hogy mentem a folyosón épp a nevemet hallottam amikor hátrafordultam és előre nem néztem így nekimentem .

Elejtettem minden könyvet a kezemből.

- Bocsáss meg-mondta

- Semmi baj én voltam ügyetlen.

- Melyik osztályba jársz ? kérdeztem

- 10/c- felelt

- Én is .mondtam mosolyogva.

Együtt mentünk be az osztályterembem mert kiderűlt , hogy egy osztájba járunk. Amint beértünk minden szempár ránk ragadt.. Az is kiderült egymás mellett ülünk órán. Nagyon összebarátkoztam egy lánnyal akinek a neve: Mariann .

- Szia köszöntem Mariannak . Láttam hogy egy másik lány mellette van.

- Szia az én nevem Szammer Karola

- Szia én Kocsis Laura vagyok. Én a 10/b be járok.

Megebédeltünk. Egész nap osztályfőnöki órák voltak , leírtuk az órarendet.


Mikor hazamentem kitálaltam mindent anyának. Tanúltam.. Olvasgattam.

Facebookoztam. Beszélgettem Ádámmal .

Ádám: Szia . Mizu?

Karola: Szia. Semmi különös . Veled?

Ádám :Most olvasgattam , írtam asulihonlapra.

Ádám: Holnap lenne kedved eljönni velem a könyvtárba?

Karola: De. Persze elmegyek veled a könyvtárba. Majd beszélünk a szuliba mert most mennem kell . Heló

Ádám: Szia

Majd mentem az ágyba mert nagyon vártam a holnapi sulis napomat.

Összefoglalva.. Nem történt semmi rossz dolog.. Összebarátkoztam Mariannal és Laurával. Összetalálkoztam a suli legmenőbb fijujával és beszélgettem is vele. $ ;)



#naplóregény #Barátnőmé #nem az enyém xĐĐ
2013. febr. 13. 19:20
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Értem... Én nem is akarom piacra dobni, hanem Meli, mivel ő írja, de szegény (LOL) újba kezdett. Megint. Szóval, most már mindegy. Keresek neki egy bétát, aztán had írjon, ha szeret írni.
2013. máj. 1. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!