Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a naplóregényem?...

Hogy tetszik a naplóregényem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ifjúsági naplóregényt írok, és érdekelne mások véleménye róla. Esetleg ha van benne valami hiba, amin még nem késő változtatni, akkor megírjátok? Előre is köszi.

[link]



2013. febr. 11. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
nekem tetszik :D
2013. febr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
:D
2013. febr. 11. 19:05
 3/22 anonim ***** válasza:

szia !

nem rossz az alapötlet csak kicsit nagyon kopinak tűnhet egyeseknek (az SZJG miatt- nem olvastam ) . gondolom jövőre leszel gimis , de azt elárulnám neked , hogy a gimiben ( általában mindenhol) legalább 6 órája van az embernek nem , hogy 5 szinte mindennap , nekem ez volt fura meg az "a kis bemutatkozó rész" az nagyon SzJG-s ( barátnőim szeretik ) .

sok sikert , igéretesnek tüni -ezeken kivül.

2013. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy szólsz az órarend miatt. Egyébként meg tetszett az ötlet, hogy ifjusági naplóregényt írja. Én is tisztában vagyok vele, hogy koppintásnak tűnik, de mivel hasonló korú szereplők vannak benne, és jelen időben íródik, és mivel ez is szint úgy naplóregény, így elkerülhetetlen, hogy ne hasonlítson, de a történet más, a két regény főszereplője (Léna, és Reni) ég, és föld. Igaz, hogy mind a ketten szeretnek olvasni, de talán ez által buzdíthatjuk a fiatalokat az olvasásra :)
2013. febr. 11. 19:24
 5/22 anonim ***** válasza:
a címe nagyon megtetszett, nagyon frappáns ez a naplóba zárt izé nagyonjó. am a többi részéhez pedig: oké. nem rossz, csak sok ilyen van már. és hány éves a főhős?
2013. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Most megy elsőbe, de ezt leírtam már az elején... meg lent ott vannak az adatai... még az órarend is ott van. Tudom, hogy sok ilyen van már, de ezért lehetne populáris akár, éa a történet szerintem egyedi. Mert minden 2. tiniregény arról szól, hogy a lúzer beleszeret a menőbe... Na ennek semmi köze ahhoz ;)
2013. febr. 11. 19:48
 7/22 Kata 2000 ***** válasza:
Jééé! Neked blogod is van? :)
2013. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, ma csináltam, egyébként ez még jobban át van írva, mint a másik, úgyhogy elolvasnád ezt is? Azt mondják, hogy sokkal jobb, mint volt :D
2013. febr. 11. 19:58
 9/22 anonim ***** válasza:
3-as vagyok - órarendhez még annyit , hogy általánosságban egy 9. 33-35 óra között van a heti óraszáma
2013. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És a 29 db óraszám az feltűnően kevés, vagy az még elfogadható? Egyébként köszi
2013. febr. 11. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!