Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a naplóregényem?...

Hogy tetszik a naplóregényem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ifjúsági naplóregényt írok, és érdekelne mások véleménye róla. Esetleg ha van benne valami hiba, amin még nem késő változtatni, akkor megírjátok? Előre is köszi.

[link]



2013. febr. 11. 18:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Nekem 1.-re kicsit SzJG koppintásnak tűnt, pl azért, mert mondjuk ugyanakkor játszódik. Szerintem kicsit próbáld meg em olyan SzJG- sre csinálni!
2013. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia! A történet szerintem alapjában véve jó, bár tényleg hasonlít kicsit a Szent Johanna Gimihez. Próbálj meg egy kicsit több bonyodalmat vinni a történetedbe, különben unalmassá válik.

Ezen kívül szerintem a design nem túl jó az oldaladon, legyen világosabb, és legyen kevésbé "szem-kifolyatós".

2013. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!